Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Apple (Iphone) | iPhone SE

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone SE | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Mar 13:25 Telefona celular , Ferizaj

iphone se 32gb

45 EUR Price Reduced

24 Shk 15:19 Telefona celular , Prishtinë

Ifon SE i ri

95 EUR

18 Shk 22:09 Telefona celular , Gjilan

Iphone SE

60 EUR Price Reduced

07 Shk 11:50 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 5se

60 EUR

27 Dhj 01:10 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Iphone SE

70 EUR

21 Dhj 18:08 Telefona celular , Gjilan

Shes

145 EUR

16 Dhj 12:54 Telefona celular , Gjilan

Shes iphonen

160 EUR

02 Dhj 19:29 Telefona celular , Gjakovë

Shitet

260 EUR

02 Dhj 12:36 Telefona celular , Gjilan

Iphone Se

10 EUR

24 Nën 08:14 Telefona celular , Gjakovë

Shitet iphone 5se

8 EUR

23 Nën 15:39 Telefona celular , Prizren

Shes Iphone SE

50 EUR

27 Tet 10:46 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 5 SE 32 Gb

70 EUR

24 Tet 17:13 Telefona celular , Gjakovë

Shitet iphone 5se 32gb

21 Sht 23:58 Telefona celular , Gjakovë

Shitet iphone SE 32gb

42 EUR

21 Sht 09:33 Telefona celular , Gjakovë

Shitet iphone Se

47 EUR

22 Qer 08:20 Telefona celular , Gjakovë

Shitet iphone 5se pa grritha 32 gb

47 EUR

02 Qer 12:31 Telefona celular , Gjilan

IPHONE SE 16 GB

40 EUR Price Reduced

08 Mar 17:28 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 5se 128 GB

100 EUR Price Reduced

05 Mar 10:31 Telefona celular , Ferizaj

Iphone se 2020 128gb

240 EUR

16 Shk 15:49 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 5se 64gb

60 EUR

05 Shk 17:42 Telefona celular , Gjilan

iphone se2 2020

190 EUR

16 Jan 04:31 Telefona celular , Prishtinë

iPhone SE 2020 i ri -64gb

299 EUR

13 Dhj 20:51 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 5se

45 EUR Price Reduced

03 Dhj 19:30 Telefona celular , Ferizaj

iphone se 2020 128gb

260 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone SE | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione