Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Apple (Iphone) | iPhone XR

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone XR | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Mar 19:18 Telefona celular , Prishtinë

Shes Iphone XR 64GB

135 EUR Price Reduced

21 Mar 10:00 Telefona celular , Besianë

iphone xr 128gb

175 EUR

20 Mar 12:41 Telefona celular , Prishtinë

Shes Iphone XR 64GB

135 EUR Price Reduced

13 Mar 22:20 Telefona celular , Prizren

iPhone XR Face ID OFF

170 EUR

12 Mar 20:48 Telefona celular , Gjilan

Iphone XR 64 Gb

180 EUR

11 Mar 13:08 Telefona celular , Prizren

Iphone XR 64 GB

170 EUR Price Reduced

11 Mar 11:31 Telefona celular , Besianë

iphone xr

40 EUR

02 Mar 19:50 Telefona celular , Prizren

U shittt

150 EUR

01 Mar 08:54 Telefona celular , Gjilan

iPhone XR / 64Gb

180 EUR

28 Shk 13:49 Telefona celular , Gjilan

Iphone Xr 128/100%

215 EUR

28 Shk 13:49 Telefona celular , Gjilan

Iphone XR 64/88%

210 EUR

28 Shk 13:46 Telefona celular , Gjilan

Iphone Xr 64/95%

215 EUR

27 Shk 20:09 Telefona celular , Prishtinë

Iphone

210 EUR

26 Shk 00:09 Telefona celular , Prishtinë

Iphone XR 64GB

175 EUR

23 Shk 17:15 Telefona celular , Fushë Kosovë

iphone xr nga ch urgjent me CE

130 EUR Price Reduced

22 Shk 11:16 Telefona celular , Gjilan

Iphone XR 64 giga

175 EUR

21 Shk 11:59 Telefona celular , Gjilan

Ne shitje

250 EUR

21 Shk 11:59 Telefona celular , Gjilan

Shitet

250 EUR

16 Shk 11:04 Telefona celular , Prizren

Ajfon xr 64

155 EUR

15 Shk 17:53 Telefona celular , Prizren

Alfonso xr 64

155 EUR

13 Shk 23:08 Telefona celular , Ferizaj

iphone xr 64gb CE

195 EUR

27 Jan 21:16 Telefona celular , Gjilan

iphone xr

200 EUR

23 Jan 11:54 Telefona celular , Prizren

Iphone XR 128G

280 EUR

22 Jan 00:51 Telefona celular , Gjilan

iphone xr 128 giga

200 EUR

21 Jan 14:31 Telefona celular , Prizren

iPhone XR 64GB

17 Jan 23:56 Telefona celular , Prishtinë

iPhone Xr 64Gb

180 EUR

17 Jan 23:56 Telefona celular , Prishtinë

iPhone Xr

220 EUR

16 Dhj 13:01 Telefona celular , Gjilan

Iphone XR

245 EUR

07 Dhj 14:24 Telefona celular , Gjilan

Shes iphone

250 EUR

01 Dhj 23:23 Telefona celular , Lipjan

iphone xr

250 EUR

30 Nën 17:07 Telefona celular , Ferizaj

Iphone xr 64gb red

225 EUR

30 Nën 14:21 Telefona celular , Gjilan

shes iphone X

190 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone XR | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione