Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Apple (Iphone) | iPhone XS

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone XS | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Mar 12:56 Telefona celular , Prizren

Iphone xs

189 EUR

20 Mar 21:35 Telefona celular , Gjilan

Shitet

255 EUR

20 Mar 20:11 Telefona celular , Ferizaj

Iphone XS 64 gb

210 EUR

19 Mar 11:02 Telefona celular , Prizren

Iphone XS

15 Mar 23:16 Telefona celular , Deçan

iPhone XS 256GB Gold

160 EUR

15 Mar 22:27 Telefona celular , Ferizaj

iPhone Xs 64 giga Ce 100%baterin

250 EUR

15 Mar 15:36 Telefona celular , Ferizaj

Iphone XS 89% ��

220 EUR

11 Mar 21:24 Telefona celular , Mitrovicë

IPHONE XS SIKUR I RI ��

225 EUR

10 Mar 09:13 Telefona celular , Prishtinë

Iphone xs 256 gb

185 EUR

07 Mar 18:31 Telefona celular , Prishtinë

Iphone xs 256gb

190 EUR

01 Mar 19:25 Telefona celular , Prizren

Iphone Xs

200 EUR

01 Mar 19:23 Telefona celular , Prizren

Iphone Xs 64Gb

200 EUR

28 Shk 13:49 Telefona celular , Gjilan

Iphone Xs 64/84%

210 EUR

28 Shk 13:46 Telefona celular , Gjilan

Iphome XS 512/84%

250 EUR Price Reduced

25 Shk 19:19 Telefona celular , Ferizaj

Iphone XS - i paservisuar

240 EUR

21 Shk 13:56 Telefona celular , Gjilan

Iphone Xs 64gb

225 EUR

20 Shk 17:47 Telefona celular , Gjakovë

Iphone new

235 EUR

20 Shk 11:10 Telefona celular , Mitrovicë

Iphone XS

170 EUR

10 Shk 10:47 Telefona celular , Prizren

Shitet Iphone XS 64GB

140 EUR

09 Shk 06:05 Telefona celular , Ferizaj

iphone xs

165 EUR

01 Shk 17:13 Telefona celular , Ferizaj

Iphone xs si i ri pa grritha

240 EUR

27 Jan 09:28 Telefona celular , Fushë Kosovë

Iphone xs 256 gb

275 EUR

23 Jan 19:33 Telefona celular , Prizren

Shitet ose ndrrohet

190 EUR Price Reduced

13 Jan 09:44 Telefona celular , Pejë

iPhone XS

2 EUR Price Reduced

07 Jan 02:21 Telefona celular , Gjilan

Shitet iphone xs 64 gb

230 EUR

07 Jan 00:14 Telefona celular , Pejë

iphone XS 256gb

180 EUR

30 Dhj 18:10 Telefona celular , Gjilan

iphone xs gold

230 EUR

22 Dhj 22:48 Telefona celular , Burim

Shes iphone xs 64gb

240 EUR

19 Dhj 18:34 Telefona celular , Prizren

iPhone XS 64G CE

210 EUR

19 Dhj 18:34 Telefona celular , Gjilan

Iphone XS - 64gb me Face Id ✅

230 EUR

13 Dhj 21:02 Telefona celular , Gjilan

Iphone XS 64gb - si i ri

195 EUR

11 Dhj 10:19 Telefona celular , Gjilan

Iphone XS 64gb

195 EUR

06 Dhj 02:41 Telefona celular , Prishtinë

Iphone XS 256 gb

220 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone XS | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione