Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Apple (Iphone) | iPhone XS Max

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone XS Max | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Mar 22:21 Telefona celular , Pejë

Iphone xs max

200 EUR

21 Mar 22:10 Telefona celular , Pejë

Shitet iPhone xs max

200 EUR

13 Mar 22:02 Telefona celular , Prizren

IPHONE XS MAX 256GB

350 EUR Price Reduced

12 Mar 18:58 Telefona celular , Prizren

Shitet

200 EUR

10 Mar 15:46 Telefona celular , Prizren

Iphone XS Max

250 EUR Price Reduced

07 Mar 20:27 Telefona celular , Prizren

Shitet iphone xs max

250 EUR

07 Mar 19:07 Telefona celular , Prizren

Shitet iphone Xs max

250 EUR

01 Mar 19:45 Telefona celular , Prishtinë

XS Max

222 EUR

28 Shk 04:50 Telefona celular , Prizren

IPHONE XS MAX CE

250 EUR

25 Shk 07:00 Telefona celular , Skenderaj

iphone xs max

270 EUR

21 Shk 17:19 Telefona celular , Prishtinë

iPhone xs max

285 EUR

19 Shk 08:30 Telefona celular , Ferizaj

Iphone sx si i ri

210 EUR

09 Shk 17:55 Telefona celular , Prizren

IPHONE XS MAX

220 EUR

03 Shk 19:10 Telefona celular , Gjilan

Iphone xs max

110 EUR

01 Shk 23:15 Telefona celular , Ferizaj

Iphone XS Max

260 EUR

01 Shk 12:37 Telefona celular , Gjakovë

Iphone XS MAX GOLD 64GB CE

370 EUR Price Reduced

22 Jan 01:17 Telefona celular , Prizren

Xs max 64

245 EUR

21 Jan 08:15 Telefona celular , Lipjan

Iphone x s max

17 Jan 14:42 Telefona celular , Prizren

IPHONE XS MAX 256Gb

350 EUR

16 Jan 08:04 Telefona celular , Prishtinë

Iphone XS Max 13 Pro Max Verision

380 EUR

16 Jan 08:04 Telefona celular , Prishtinë

Iphone XS Max 13 Pro Max Verision

380 EUR

16 Jan 08:04 Telefona celular , Prishtinë

Iphone XS Max 13 Pro Max Verision

380 EUR

14 Jan 01:58 Telefona celular , Prishtinë

Iphone XS Max 13 Pro Max Verision

380 EUR

12 Jan 17:25 Telefona celular , Vushtrri

iPhone xs max

290 EUR

31 Dhj 18:24 Telefona celular , Pejë

Iphone xs max 64gb

270 EUR

26 Dhj 20:21 Telefona celular , Gjilan

Shes iphone X

250 EUR

22 Dhj 23:09 Telefona celular , Besianë

Shes

265 EUR

22 Dhj 23:04 Telefona celular , Gjilan

Iphone XS Max - 64gb si i ri

265 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone XS Max | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione