Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Asus Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Asus | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Gush 08:33 Telefona celular , Gjilan

Shiter mausi asus gaming

20 EUR

29 Qer 17:52 Telefona celular , Prishtinë

Asus Rog 5s

400 EUR Price Reduced

22 Maj 23:48 Telefona celular , Klinë

Shes luhajen per femij

75 EUR

14 Maj 21:54 Telefona celular , Prishtinë

ASUS ROG PHONE 5

500 EUR

27 Jan 06:36 Telefona celular , Rahovec

Ore smart watch

20 EUR

04 Jan 22:14 Telefona celular , Prishtinë

Asus Rog 5s 12/256GB

599 EUR

11 Gush 13:45 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE 13 Pro max

970 EUR

04 Maj 15:54 Telefona celular , Prizren

Tablet asus

70 EUR

13 Mar 11:33 Telefona celular , Pejë

Asus Zenfone 2

35 EUR

02 Dhj 13:08 Telefona celular , Prishtinë

16RAM, 512GB

800 EUR

26 Nën 17:54 Telefona celular , Prishtinë

16RAM, 512GB

800 EUR

20 Tet 23:46 Telefona celular , Prizren

SHITET NR I VALES 044 111 846

200 EUR

27 Qer 19:25 Telefona celular , Ferizaj

Tablet ASUS

120 EUR

20 Mar 14:40 Telefona celular , Besianë

Mini kamer

18 EUR Price Reduced

15 Shk 17:48 Telefona celular , Vushtrri

Shitet Ipad shum i rujtun

120 EUR

17 Jan 22:13 Telefona celular , Mitrovicë

tablet asus

80 EUR

17 Dhj 21:18 Telefona celular , Ferizaj

Telefon

485 EUR

09 Dhj 13:46 Telefona celular , Burim

Iped pro

550 EUR

08 Dhj 20:05 Telefona celular , Prizren

Shitet Asus Rog Phone 3

600 EUR

15 Nën 16:59 Telefona celular , Pejë

shitet smart tach llaptop ASUS

350 EUR

30 Tet 18:22 Telefona celular , Ferizaj

tablet

60 EUR

29 Sht 13:19 Telefona celular , Gjilan

Huawei Freebuds 3 ANC

120 EUR

13 Sht 20:25 Telefona celular , Skenderaj

Shitet

45 EUR

08 Gush 21:54 Telefona celular , Gjakovë

shes kater telefona

60 EUR

14 Korr 16:36 Telefona celular , Mitrovicë

virless

40 EUR

23 Qer 21:56 Telefona celular , Fushë Kosovë

llaptop

50 EUR

23 Qer 21:52 Telefona celular , Fushë Kosovë

llaptop

50 EUR

09 Qer 14:28 Telefona celular , Prizren

Tabler asus

70 EUR

27 Mar 12:56 Telefona celular , Mitrovicë

Bicklet

45 EUR

22 Shk 19:23 Telefona celular , Mitrovicë

She's ose boj drim

35 EUR

21 Dhj 17:07 Telefona celular , Ferizaj

Tablet nga ch

60 EUR

06 Dhj 09:10 Telefona celular , Prizren

Asus zenfone 64gb

270 EUR

22 Nën 12:22 Telefona celular , Ferizaj

Ipad

60 EUR

09 Nën 15:08 Telefona celular , Mitrovicë

Shes ps3 gjendje trregullt

16 Tet 21:29 Telefona celular , Gjilan

Lloptop

60 EUR

30 Sht 13:08 Telefona celular , Prizren

Mini Laptop Asus eepc

100 EUR

09 Gush 21:18 Telefona celular , Prishtinë

tab asus perfekt si i ri

50 EUR

18 Korr 20:50 Telefona celular , Gjakovë

Shitet Tablet Asus

50 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Asus | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione