Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Benefon Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Benefon | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Jan 20:41 Telefona celular  ·  Benefon  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Nokia

50 EUR

04 Jan 20:38 Telefona celular  ·  Benefon  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Bea Fon Telefon nga Gjermania

70 EUR

04 Sht 17:39 Telefona celular  ·  Benefon  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

numer

350 EUR

19 Jan 23:04 Telefona celular  ·  Benefon  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes iped ne gjendje perfekte me qmim volitshum.

35 EUR

16 Pri 21:02 Telefona celular  ·  Benefon  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

shes bicikllen gomat 26.5 boj edhe ndrrim

60 EUR

11 Dhj 01:08 Telefona celular  ·  Benefon  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Scott bike

300 EUR

06 Gush 19:34 Telefona celular  ·  Benefon  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shes faqen e facebook 22mij

20 EUR Price Reduced

08 Maj 17:41 Telefona celular  ·  Benefon  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Shes telin ose droj me biciklet

25 EUR

15 Pri 09:08 Telefona celular  ·  Benefon  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Droj ose shes

45 EUR

26 Mar 17:36 Telefona celular  ·  Benefon  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Iphone 7 128g

28 Mar 15:22 Telefona celular  ·  Benefon  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

Bicikleta Origjinale nr 26

60 EUR

21 Dhj 10:46 Telefona celular  ·  Benefon  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

shiten

28 Korr 22:38 Telefona celular  ·  Benefon  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Blackview E7 model i ri edhe 3 muj garancion nipko

80 EUR

04 Qer 18:07 Telefona celular  ·  Benefon  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

interfon me camer jon te reja

20 EUR

13 Pri 16:51 Telefona celular  ·  Benefon  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

interfon camer

20 EUR

09 Jan 23:21 Telefona celular  ·  Benefon  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Soni tre slim

170 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Benefon | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione