Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BenQ Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | BenQ | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Mar 11:14 Telefona celular  ·  BenQ  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Tablet Hegitech 8 inch 32/2Gb Porosit Online

99 EUR

19 Shk 16:12 Telefona celular  ·  BenQ  ·  Model Tjeter  ·  Deçan

BenQ New Phone

17 Shk 02:28 Telefona celular  ·  BenQ  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

telwfon

50 EUR

17 Shk 02:28 Telefona celular  ·  BenQ  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

telwfon

50 EUR

17 Shk 02:28 Telefona celular  ·  BenQ  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

telwfon

50 EUR

17 Shk 02:28 Telefona celular  ·  BenQ  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

telwfon

50 EUR

21 Jan 01:29 Telefona celular  ·  BenQ  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shes iphon 6s 35euro

35 EUR

11 Jan 18:22 Telefona celular  ·  BenQ  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Dorze per ps5

45 EUR

02 Korr 15:49 Telefona celular  ·  BenQ  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

shes or dore

25 Qer 20:41 Telefona celular  ·  BenQ  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes Detektor per para

12 Nën 05:36 Telefona celular  ·  BenQ  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Telefon 6s

55 EUR

06 Nën 18:10 Telefona celular  ·  BenQ  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Shes ipad 8 generation 1 muaj i perdoren i ruajtur ne gjendj

350 EUR

14 Tet 20:57 Telefona celular  ·  BenQ  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Klima 12

210 EUR

14 Maj 12:57 Telefona celular  ·  BenQ  ·  Model Tjeter  ·  Shtime

benq

100 EUR

05 Maj 13:39 Telefona celular  ·  BenQ  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

Makin telefonash

45 EUR

27 Korr 11:09 Telefona celular  ·  BenQ  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Samsung Galaxy s10 Plus

475 EUR

27 Korr 11:01 Telefona celular  ·  BenQ  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Samsung Galaxy s6

75 EUR

21 Maj 14:34 Telefona celular  ·  BenQ  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

Videoprojetor+

200 EUR

29 Jan 08:51 Telefona celular  ·  BenQ  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

-Shes telefonin blackview a30 ose boj ndrrim-

100 EUR

08 Sht 21:14 Telefona celular  ·  BenQ  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Televizioni

17 Gush 09:29 Telefona celular  ·  BenQ  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes mini telefon shum i mir praktik

40 EUR

06 Tet 22:55 Telefona celular  ·  BenQ  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

shes telefon

60 EUR

20 Qer 01:49 Telefona celular  ·  BenQ  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shes Telivizorin Hitachi

140 EUR

07 Nën 22:56 Telefona celular  ·  BenQ  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Blejm Telefona

07 Tet 17:36 Telefona celular  ·  BenQ  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Pc

150 EUR

26 Qer 10:12 Telefona celular  ·  BenQ  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shitet

120 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | BenQ | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione