Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BlackBerry Të gjitha në Kosovë

Bold 9700 , 49
Bold 9780 , 11
Classic , 29
KEY2 , 7
Keyone , 17
Leap , 5
Motion , 8
Passport , 46
Priv , 23
Q10 , 46
Torch 9800 , 11
Z10 , 47
Z30 , 15

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | BlackBerry | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Shk 03:00 Telefona celular , Prishtinë

Blackberry passport (i zi)

100 EUR

27 Nën 15:50 Telefona celular , Gjilan

Telefon me android

169 EUR

27 Nën 11:02 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung

16 Tet 12:20 Telefona celular , Gjilan

Blackberry bold per marakli

33 EUR

21 Jan 17:59 Telefona celular , Gjilan

Ekran i Blackberry Z10

28 EUR

09 Nën 16:17 Telefona celular , Mitrovicë

blackberry key2

04 Nën 09:56 Telefona celular , Gjakovë

BlackBerry Passport

120 EUR Price Reduced

13 Sht 19:31 Telefona celular , Pejë

Blackberry key one

110 EUR

21 Korr 15:24 Telefona celular , Prizren

shitet telefoni BlackBerry

90 EUR Price Reduced

15 Korr 10:20 Telefona celular , Gjilan

Shitet mobil. Black berry

60 EUR

03 Korr 10:38 Telefona celular , Prishtinë

BlackBerry KEY2 LE

350 EUR

28 Qer 19:23 Telefona celular , Prishtinë

BlackBerry key 2

400 EUR

30 Pri 16:20 Telefona celular , Prishtinë

blackberry classic me touch

80 EUR

13 Mar 21:53 Telefona celular , Lipjan

Blackberry Passport

115 EUR

09 Mar 09:08 Telefona celular , Prishtinë

Blackberrykeyone

140 EUR

09 Mar 09:08 Telefona celular , Prishtinë

Blackberrykeyone

140 EUR

24 Dhj 19:26 Telefona celular , Gjilan

Blackberry Passport ����

144 EUR Price Reduced

13 Dhj 09:17 Telefona celular , Gjilan

BlackBerry

55 EUR

26 Nën 08:28 Telefona celular , Malishevë

Blackberry shitet

650 EUR

07 Nën 16:44 Telefona celular , Prishtinë

Shkrepz

2 EUR

05 Nën 19:32 Telefona celular , Gjakovë

blackberry

45 EUR Price Reduced

20 Tet 22:50 Telefona celular , Prishtinë

BLACKBERRY Z10 | FENOMENAL

35 EUR Price Reduced

30 Sht 17:05 Telefona celular , Gjilan

Blackberry

180 EUR Price Reduced

24 Sht 20:40 Telefona celular , Vushtrri

radio

28 EUR

05 Sht 14:15 Telefona celular , Prishtinë

BLACKBERRY Priv 32GB/3GB RAM

140 EUR

20 Gush 08:29 Telefona celular , Prishtinë

Blackberry 9860

35 EUR Price Reduced

03 Gush 21:26 Telefona celular , Ferizaj

Shitet BlackBerry Q10

35 EUR Price Reduced

20 Korr 18:18 Telefona celular , Gjakovë

Shes 2 Blackberry bold 9900

50 EUR

12 Korr 14:34 Telefona celular , Rahovec

Bleckberry

40 EUR Price Reduced

22 Qer 21:03 Telefona celular , Pejë

PORSCHE Blackberry p’9982

230 EUR

22 Qer 11:13 Telefona celular , Prishtinë

Shitet BlackBerry KayOne

180 EUR

25 Maj 02:32 Telefona celular , Vushtrri

Telefon

40 EUR

23 Maj 14:56 Telefona celular , Prishtinë

Blackberry

17 Maj 16:22 Telefona celular , Prishtinë

Shitet BlackBerry

19 Pri 00:18 Telefona celular , Pejë

BlackBerry PorscheDesign

149 EUR

13 Pri 11:01 Telefona celular , Gjakovë

BLACKBERRY Classic

80 EUR

07 Pri 20:19 Telefona celular , Mitrovicë

Shes

45 EUR

17 Mar 21:53 Telefona celular , Pejë

Keyone silver edition

180 EUR

17 Mar 21:53 Telefona celular , Pejë

Keyone silver edition

180 EUR

13 Mar 23:13 Telefona celular , Prizren

shes black berry

150 EUR

09 Mar 21:51 Telefona celular , Prishtinë

Shes Blackberry

50 EUR Price Reduced

28 Shk 19:17 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Blackberry Playbook 10 Tablet

55 EUR

23 Shk 21:26 Telefona celular , Prishtinë

Shes telin e gjendje mir

35 EUR

08 Dhj 13:04 Telefona celular , Prishtinë

blackberry

05 Dhj 20:00 Telefona celular , Gjakovë

Shes BlackBerry

150 EUR

02 Nën 11:23 Telefona celular , Gjakovë

Telefona

20 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | BlackBerry | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione