Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | BlackBerry | Z10

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | BlackBerry Z10 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Tet 22:50 Telefona celular , Prishtinë

BLACKBERRY Z10 | FENOMENAL

35 EUR Price Reduced

09 Mar 21:51 Telefona celular , Prishtinë

Shes Blackberry

50 EUR Price Reduced

03 Pri 10:45 Telefona celular , Gjilan

Blackberry Z10

35 EUR

19 Mar 12:05 Telefona celular , Prishtinë

Blackberry z10

60 EUR

04 Mar 22:35 Telefona celular , Fushë Kosovë

Blackberry Z10

60 EUR

25 Gush 19:17 Telefona celular , Pejë

shes blackberry z10

40 EUR

13 Maj 14:12 Telefona celular , Prizren

telefon

150 EUR

26 Shk 14:38 Telefona celular , Gjakovë

blackberry

50 EUR

21 Shk 16:11 Telefona celular , Prizren

Black berry z10 urgjent

40 EUR Price Reduced

19 Jan 18:25 Telefona celular , Lipjan

shes

250 EUR

24 Dhj 00:33 Telefona celular , Prishtinë

shes blackberry

70 EUR

25 Mar 13:59 Telefona celular , Prishtinë

Blackberry Z10

105 EUR

30 Dhj 10:37 Telefona celular , Deçan

Shitet

150 EUR

28 Nën 20:29 Telefona celular , Gjilan

Shitet Blackberry z10

65 EUR

03 Tet 19:05 Telefona celular , Mitrovicë

telefon celular

90 EUR

20 Sht 21:56 Telefona celular , Gjilan

Urgjent!!

90 EUR

12 Sht 13:34 Telefona celular , Viti

80

80 EUR

30 Korr 12:12 Telefona celular , Rahovec

shitenn

20 EUR

18 Qer 13:00 Telefona celular , Gjakovë

shitet telefoni

130 EUR

05 Maj 21:05 Telefona celular , Viti

Black berry Z10 model i ri

120 EUR

15 Pri 19:02 Telefona celular , Gjakovë

Shitet

22 Mar 13:43 Telefona celular , Klinë

U Shit Flm Merr Jep

115 EUR

03 Mar 14:34 Telefona celular , Malishevë

Blackberry z10

110 EUR

29 Jan 23:34 Telefona celular , Ferizaj

BlackBerry z10

130 EUR

26 Jan 10:21 Telefona celular , Gjakovë

Blackberry 16 gb

125 EUR

30 Dhj 19:02 Telefona celular , Skenderaj

BlackBerry Z10

120 EUR

30 Dhj 18:28 Telefona celular , Mitrovicë

BlackBerry Z10 110€

110 EUR

19 Dhj 16:49 Telefona celular , Prizren

prizren

120 EUR

05 Tet 18:49 Telefona celular , Gjilan

BLACK BERRY Z10

140 EUR

08 Gush 16:41 Telefona celular , Ferizaj

Blackberry Z10

80 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | BlackBerry Z10 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione