Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Dell Të gjitha në Kosovë

Venue 8 , 12

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Dell | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Nën 16:13 Telefona celular , Prishtinë

Alienware Area-51 R5

1 200 EUR

19 Mar 18:53 Telefona celular , Prishtinë

Shitet boj edhe ndrrim me telefon

200 EUR

27 Jan 22:05 Telefona celular , Drenas

Web Design Reklama E-commerce ,etj…

1 EUR

16 Dhj 12:52 Telefona celular , Dardanë

Kabllo

75 EUR

04 Sht 23:19 Telefona celular , Besianë

Shitet telefoni per shtepi

50 EUR

20 Qer 11:58 Telefona celular , Ferizaj

Kamer me wifi qe lidhet me telefon shpejt

19 EUR

16 Maj 16:35 Telefona celular , Prishtinë

laptop Dell

80 EUR

13 Sht 00:35 Telefona celular , Mitrovicë

Lloptop Dell inspiron

330 EUR

18 Korr 14:15 Telefona celular , Prizren

biciklet me rym ne gjendje perfekte

450 EUR

04 Dhj 20:48 Telefona celular , Besianë

Shiten komplet

1 EUR

06 Maj 15:46 Telefona celular , Prizren

Shitet Llaptop DELL

27 Shk 19:33 Telefona celular , Pejë

Dell Projector

03 Dhj 03:54 Telefona celular , Prishtinë

Nr

350 EUR

05 Pri 17:23 Telefona celular , Prishtinë

Dell

60 EUR

05 Mar 07:19 Telefona celular , Drenas

Shes loptopin

160 EUR

03 Sht 10:13 Telefona celular , Pejë

Laptop Dell

120 EUR

21 Mar 18:21 Telefona celular , Vushtrri

Telefon

01 Nën 10:08 Telefona celular , Prishtinë

ipad notepad

40 EUR

24 Korr 19:12 Telefona celular , Gjilan

Syza te zeZa

15 EUR

19 Qer 17:23 Telefona celular , Prizren

Telefon DODGEE

80 EUR

04 Maj 18:34 Telefona celular , Gjakovë

Shes kompjuter

09 Jan 20:38 Telefona celular , Pejë

Shes kompjuter-Dell

150 EUR

04 Jan 09:51 Telefona celular , Prishtinë

Llaptop - ajped

3 EUR

27 Dhj 00:20 Telefona celular , Prizren

Xbox360,ps3,Dell,LG...

120 EUR

30 Nën 14:52 Telefona celular , Gjilan

Llaptop

15 Nën 20:23 Telefona celular , Lipjan

shes Dell

45 EUR

12 Nën 18:08 Telefona celular , Lipjan

Llaptop Dell

80 EUR

24 Tet 20:01 Telefona celular , Fushë Kosovë

shitet lire

100 EUR

31 Korr 22:29 Telefona celular , Skenderaj

Dell i mir 4G

75 EUR

15 Shk 09:44 Telefona celular , Lipjan

dell venue 8 pro

80 EUR Price Reduced

25 Nën 11:01 Telefona celular , Drenas

DELL VENUE

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Dell | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione