Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular Të gjitha në Drenas

Acer , 11
Alcatel , 5
Apple , 9
Amoi , 2
Nintendo , 1
Asus , 2
Samsung , 1
Dell , 3
Ericsson , 1
HP , 1
HTC , 17
Huawei , 26
i-mobile , 1
Lenovo , 3
LG , 13
Mobile , 5
Motorola , 4
Nokia , 28
O2 , 1
Samsung , 526
Sony , 19
Vertu , 4
VK Mobile , 1
Vodafone , 2
ZTE , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Qer 04:06 Telefona celular , Drenas

Xs max

220 EUR Price Reduced

04 Qer 13:15 Telefona celular , Drenas

Shitet ajfon 12 pro maks

210 EUR

31 Maj 04:53 Telefona celular , Drenas

Shitet X 80

80 EUR Price Reduced

28 Maj 15:45 Telefona celular , Drenas

Xaiomi XC10

110 EUR

28 Maj 15:45 Telefona celular , Drenas

Xaiomi XC 10

111 EUR

18 Maj 02:23 Telefona celular , Drenas

12 pro

390 EUR

21 Pri 20:12 Telefona celular , Drenas

Oneplus 11 5G

750 EUR

21 Pri 19:49 Telefona celular , Drenas

Shitet

395 EUR

16 Pri 13:49 Telefona celular , Drenas

iPad Pro 10.5”

330 EUR

07 Pri 20:14 Telefona celular , Drenas

Lenovo Legion 2 Pro

555 EUR Price Reduced

06 Pri 18:23 Telefona celular , Drenas

shitet X 140€

140 EUR

12 Mar 20:48 Telefona celular , Drenas

Iphone 6

30 EUR

12 Mar 15:46 Telefona celular , Drenas

Iphone 11 128GB CE

220 EUR

12 Mar 14:14 Telefona celular , Drenas

iphone

200 EUR

11 Mar 17:47 Telefona celular , Drenas

Shitet samsung A12

115 EUR

04 Mar 16:46 Telefona celular , Drenas

Galaxy A02s

90 EUR

03 Mar 21:01 Telefona celular , Drenas

Samsung Aa 6+

85 EUR

13 Shk 09:56 Telefona celular , Drenas

iPhone 12ProMax 128GB

650 EUR

11 Shk 15:59 Telefona celular , Drenas

iphone

90 EUR

06 Shk 21:50 Telefona celular , Drenas

16 telefona komplet

350 EUR

06 Shk 11:35 Telefona celular , Drenas

12ProMax 128GB OK

650 EUR

04 Shk 18:59 Telefona celular , Drenas

CAT S61

500 EUR

01 Shk 21:34 Telefona celular , Drenas

Iphone 12 ndrrim

400 EUR

27 Jan 06:35 Telefona celular , Drenas

Ajfon 6

30 EUR

27 Jan 06:35 Telefona celular , Drenas

Ajfon 6

30 EUR

27 Jan 06:33 Telefona celular , Drenas

Ajfon6

30 EUR

22 Jan 00:51 Telefona celular , Drenas

Ajfon

30 EUR

06 Jan 15:22 Telefona celular , Drenas

Samsung Note 10+

160 EUR

31 Dhj 20:26 Telefona celular , Drenas

Punon nrregull

45 EUR

29 Dhj 22:07 Telefona celular , Drenas

iPhon 11 proMax

500 EUR

16 Dhj 23:02 Telefona celular , Drenas

Samsung Note 9

130 EUR

11 Dhj 19:42 Telefona celular , Drenas

Samsung A20 s

80 EUR

01 Dhj 23:26 Telefona celular , Drenas

ipad 6th

150 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione