Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ericsson Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Ericsson | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Mar 02:42 Telefona celular  ·  Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Playstation 5 Slim Version Disc

520 EUR

21 Maj 16:11 Telefona celular  ·  Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes luhajen per femij

75 EUR

18 Pri 22:26 Telefona celular  ·  Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Dragash

original svedski telefon

55 EUR

12 Mar 16:02 Telefona celular  ·  Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

shiten telefona te vjeter

02 Gush 23:11 Telefona celular  ·  Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

ipad

40 EUR

26 Maj 22:31 Telefona celular  ·  Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Shtime

Hshs

80 EUR

12 Maj 18:51 Telefona celular  ·  Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Shitet

25 EUR

05 Dhj 21:42 Telefona celular  ·  Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Sony Ericson

15 EUR

01 Nën 12:12 Telefona celular  ·  Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Telefona ngjendje tmir

110 EUR

26 Gush 09:17 Telefona celular  ·  Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Sony ericsson 10€

10 EUR

18 Korr 22:46 Telefona celular  ·  Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Sony Ericsson

15 EUR

09 Jan 23:21 Telefona celular  ·  Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Soni 3 slim

170 EUR

11 Nën 21:18 Telefona celular  ·  Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Nokia N8

30 EUR

03 Nën 14:57 Telefona celular  ·  Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Sony ericsson

10 EUR Price Reduced

27 Tet 18:57 Telefona celular  ·  Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Sony xeperia ndrrohet

20 EUR Price Reduced

24 Sht 18:07 Telefona celular  ·  Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

045293991

20 EUR

06 Shk 23:37 Telefona celular  ·  Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Telefoni Ericsson

7 EUR

25 Jan 21:45 Telefona celular  ·  Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

sony

50 EUR

19 Jan 20:52 Telefona celular  ·  Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shes te tret per 50 Euro urgjend

50 EUR

05 Jan 11:47 Telefona celular  ·  Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

ne gjendje te rregullt

30 EUR

19 Nën 18:29 Telefona celular  ·  Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

Sony e4

85 EUR

12 Pri 19:34 Telefona celular  ·  Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Shtime

Xperia Ray

150 EUR

19 Jan 22:44 Telefona celular  ·  Ericsson  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Sony Ericsson

10 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Ericsson | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione