Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular Të gjitha në Ferizaj

Acer , 2
Acer , 50
Alcatel , 26
Apple , 1
Apple , 15
Amoi , 1
ASUS , 1
LG , 1
Asus , 17
AT&T , 2
Lenovo , 3
Benefon , 1
BenQ , 5
BlackBerry , 33
Samsung , 17
Dell , 3
Ericsson , 2
Eten , 1
Google , 1
HP , 8
HTC , 104
Huawei , 198
i-mobile , 4
Lenovo , 22
LG , 91
Mobile , 21
Modu , 1
Motorola , 11
Nokia , 189
O2 , 1
Panasonic , 1
Samsung , 2975
Sony , 204
T-Mobile , 2
Toshiba , 2
Vertu , 2
VK Mobile , 2
Vodafone , 3
ZTE , 12

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:57 Telefona celular , Ferizaj

Samsung J3 Pro

55 EUR Price Reduced

Sot 18:47 Telefona celular , Ferizaj

Tablet Vorcon i ri ne pako porosit online

Sot 12:56 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 13 pro max dy karta

820 EUR

Dje 20:44 Telefona celular , Ferizaj

iPad Mini

90 EUR

Dje 20:41 Telefona celular , Ferizaj

iPad Air 16Gb

50 EUR Price Reduced

Dje 18:53 Telefona celular , Ferizaj

Iphone X 64 GB Whitte ��

160 EUR

Dje 13:29 Telefona celular , Ferizaj

iPad Air 9.7” 32 GB

90 EUR

Dje 12:57 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 14 pro 256 Gb

1 200 EUR

Dje 11:35 Telefona celular , Ferizaj

SAMSUNG

180 EUR Price Reduced

28 Maj 22:02 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 12 64GB

379 EUR

28 Maj 21:34 Telefona celular , Ferizaj

Shitet iPhone 14 Pro i Ri

1 000 EUR

28 Maj 18:01 Telefona celular , Ferizaj

Iphone XS 64 gb

210 EUR

28 Maj 16:36 Telefona celular , Ferizaj

Nokia zipo ne gjendje te regullt

150 EUR

28 Maj 16:28 Telefona celular , Ferizaj

IPHONE 11 64&128GB

28 Maj 16:20 Telefona celular , Ferizaj

820

800 EUR

28 Maj 16:20 Telefona celular , Ferizaj

Iphone7

65 EUR

28 Maj 16:10 Telefona celular , Ferizaj

iPhone 11 Pro Max

365 EUR

28 Maj 15:20 Telefona celular , Ferizaj

iPhone 11 Pro Max 256gb CE

430 EUR

28 Maj 15:20 Telefona celular , Ferizaj

iPhone 11 Pro Max 256gb CE

430 EUR

28 Maj 15:10 Telefona celular , Ferizaj

Samsung A6

90 EUR

28 Maj 14:32 Telefona celular , Ferizaj

Shitet iphone X me face id

150 EUR

28 Maj 08:03 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 11 pro max

315 EUR

28 Maj 06:42 Telefona celular , Ferizaj

iPhone 6+ CE

59 EUR

25 Maj 08:47 Telefona celular , Ferizaj

Motorola e20 (1vite garancion)

80 EUR Price Reduced

24 Maj 23:46 Telefona celular , Ferizaj

Iphone XSMAX 64GB

1 EUR

24 Maj 00:38 Telefona celular , Ferizaj

Samsung Galaxy A71

150 EUR Price Reduced

24 Maj 00:26 Telefona celular , Ferizaj

iphone 11

270 EUR

23 Maj 17:34 Telefona celular , Ferizaj

Tablet Amazon7'' porosit online

60 EUR

22 Maj 10:20 Telefona celular , Ferizaj

Samsung Galaxy Tab 3

49 EUR

21 Maj 17:50 Telefona celular , Ferizaj

Samsung tab4

35 EUR

21 Maj 17:40 Telefona celular , Ferizaj

Shitet huawei P40 lite E

135 EUR Price Reduced

21 Maj 14:26 Telefona celular , Ferizaj

Shitet ipone 14 pro max

170 EUR

19 Maj 23:55 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 14 PRO CE i pa hapur

18 Maj 13:49 Telefona celular , Ferizaj

Shitet mundesi ndrrimi me iphon x ose xr

135 EUR

17 Maj 14:06 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 13 Pro

720 EUR

16 Maj 23:38 Telefona celular , Ferizaj

Shitet urgjent 14 pro max gold 049844975

800 EUR

16 Maj 08:57 Telefona celular , Ferizaj

☎️•iPHONE 11: 64 GB i PERDORUR PA ASNi GRRiTH��

300 EUR Price Reduced

16 Maj 00:11 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 8 Plus 64 GB Gold ��

130 EUR

15 Maj 01:21 Telefona celular , Ferizaj

14Pro max

1 000 EUR

14 Maj 22:18 Telefona celular , Ferizaj

Shitet 14Pro i ri

1 000 EUR

14 Maj 14:32 Telefona celular , Ferizaj

IPHONE X 64 GB ��

180 EUR

14 Maj 14:27 Telefona celular , Ferizaj

IPHONE 12 PRO MAX 128 GB

570 EUR

13 Maj 22:02 Telefona celular , Ferizaj

Shitet iphone X s gold

170 EUR

13 Maj 21:48 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 11 Pro

345 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione