Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular Të gjitha në Gjakovë

Acer , 10
Alcatel , 11
Apple , 8
Asus , 11
AT&T , 6
Lenovo , 3
BenQ , 1
BlackBerry , 27
Samsung , 14
Dell , 1
Ericsson , 2
Google , 1
HP , 2
HTC , 69
Huawei , 92
i-mate , 1
i-mobile , 1
Lenovo , 5
LG , 31
Maxon , 1
Mobile , 7
Motorola , 12
Nokia , 102
O2 , 1
Philips , 2
Sagem , 1
Samsung , 1157
Sony , 57
T-Mobile , 1
Vertu , 1
VK Mobile , 1
Vodafone , 1
ZTE , 13

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Qer 16:53 Telefona celular , Gjakovë

shes ose nderroj

05 Qer 17:06 Telefona celular , Gjakovë

NOKIA C3 00 shum i rujtun

28 EUR

05 Qer 16:58 Telefona celular , Gjakovë

Nokia 6300 biznis

30 EUR

05 Qer 06:45 Telefona celular , Gjakovë

SHITET SONY 1 III

500 EUR

02 Qer 22:09 Telefona celular , Gjakovë

Android box tv

45 EUR

02 Qer 21:17 Telefona celular , Gjakovë

SAMSUNG shum i rujtun, si i ri

30 EUR

02 Qer 21:17 Telefona celular , Gjakovë

SAMSUNG GALAXY S3 MINI

30 EUR Price Reduced

02 Qer 21:17 Telefona celular , Gjakovë

Nokia-2330 shum i rujtun

30 EUR

02 Qer 07:58 Telefona celular , Gjakovë

Shitet telefoni

45 EUR

02 Qer 03:03 Telefona celular , Gjakovë

Iphone X Max 256GB

400 EUR

28 Maj 18:42 Telefona celular , Gjakovë

SHITET SAMSUNG A20

28 Maj 16:01 Telefona celular , Gjakovë

Xiaomi Redmi Note 11 64GB

180 EUR

24 Maj 15:02 Telefona celular , Gjakovë

Xiaomi Mi 11 8/256 *NUK BOJ NDRRIME*

350 EUR

22 Maj 17:16 Telefona celular , Gjakovë

Shitet iphone SE 16 gb fullunllok

45 EUR

21 Maj 12:21 Telefona celular , Gjakovë

iPhone 14 Pro gold 128 Gb

920 EUR

19 Maj 14:14 Telefona celular , Gjakovë

Iphone XS MAX GOLD 64GB CE

299 EUR Price Reduced

17 Maj 14:30 Telefona celular , Gjakovë

sony xperia xz1

50 EUR

11 Maj 05:19 Telefona celular , Gjakovë

U SHIT flm merr jep

30 EUR

10 Maj 20:10 Telefona celular , Gjakovë

Ofertë

215 EUR

09 Maj 06:11 Telefona celular , Gjakovë

Shitet telefon Android 5.8 inq

50 EUR

29 Pri 15:48 Telefona celular , Gjakovë

Xiaomi Redmi Note 11 64GB

170 EUR

26 Pri 22:09 Telefona celular , Gjakovë

Iphone 8+ 256gb

120 EUR

26 Pri 22:09 Telefona celular , Gjakovë

Xiaomi Redmi Note 11 (64GB)

180 EUR

17 Pri 14:13 Telefona celular , Gjakovë

iPhone

245 EUR

09 Pri 08:37 Telefona celular , Gjakovë

Shitet Ndrrohet

200 EUR

01 Pri 13:36 Telefona celular , Gjakovë

Shitet ipho SE 32 gb

45 EUR

31 Mar 22:18 Telefona celular , Gjakovë

Samsung J5 duos

65 EUR

31 Mar 20:19 Telefona celular , Gjakovë

Shitet iphone 8

70 EUR

23 Mar 06:28 Telefona celular , Gjakovë

Shitet iphone 8 n gjedje t mir

80 EUR

17 Mar 11:57 Telefona celular , Gjakovë

Samsung

780 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione