Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular Të gjitha në Gjilan

Acer , 44
Alcatel , 48
Apple , 1
Apple , 1
Apple , 28
Amoi , 1
Asus , 1
Nintendo , 1
Asus , 14
AT&T , 6
Lenovo , 6
Benefon , 2
BenQ , 3
Piaggio , 1
BlackBerry , 55
Samsung , 30
Sony , 1
Dell , 3
Google , 3
HP , 10
HTC , 152
Huawei , 231
i-mobile , 6
iNQ , 1
Lenovo , 39
LG , 79
Mobile , 12
Motorola , 9
Nokia , 183
O2 , 2
Palm , 1
Panasonic , 1
Philips , 1
Sagem , 1
Samsung , 3794
Siemens , 1
Sony , 113
T-Mobile , 3
Toshiba , 1
Vertu , 1
VK Mobile , 1
Vodafone , 2
ZTE , 22

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 23:02 Telefona celular , Gjilan

Iphone 14 ProMax 128 Deep Purple CE

1 160 EUR

Sot 22:52 Telefona celular , Gjilan

Iphone 11 PRO 64GB

250 EUR

Sot 22:41 Telefona celular , Gjilan

Iphone 6 asht 32 giga

35 EUR

Sot 22:34 Telefona celular , Gjilan

iphone XR CE

188 EUR

Sot 22:26 Telefona celular , Gjilan

Iphone 12 Pro 128 GB Swiss CE

480 EUR

Sot 22:14 Telefona celular , Gjilan

iphone X CE

159 EUR

Sot 12:15 Telefona celular , Gjilan

Iphone x

130 EUR

Dje 15:10 Telefona celular , Gjilan

Huawei Honkr Magic 5g, 128

550 EUR

Dje 02:29 Telefona celular , Gjilan

shitet iphone 6 16GB

25 EUR

01 Qer 18:29 Telefona celular , Gjilan

Tablet Amazon7'' porosit online

60 EUR

01 Qer 17:48 Telefona celular , Gjilan

Samsung S22 Ultra

770 EUR

01 Qer 14:13 Telefona celular , Gjilan

Redmi Note 11 Pro 5G

300 EUR

01 Qer 08:57 Telefona celular , Gjilan

Ipad air 2 64 gb me sim card

120 EUR

01 Qer 08:57 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy S10 512 gb/8gb

180 EUR

01 Qer 08:32 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy A5 2017 32gb /3 gb

55 EUR

01 Qer 07:33 Telefona celular , Gjilan

Bicikleta 26”

01 Qer 07:24 Telefona celular , Gjilan

HONOR MAGIC 5

550 EUR

01 Qer 07:23 Telefona celular , Gjilan

Samsung Active 2 Stainless Steel

130 EUR Price Reduced

31 Maj 12:54 Telefona celular , Gjilan

shitet X

220 EUR

31 Maj 12:54 Telefona celular , Gjilan

shitet X

220 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione