Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Google Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Google | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:05 Telefona celular  ·  Google  ·  Google pixel 7  ·  Prishtinë

Google Pixel 7a

350 EUR

08 Qer 16:14 Telefona celular  ·  Google  ·  Google pixel 7  ·  Prishtinë

Google Pixel 7 Pro

580 EUR Price Reduced

27 Maj 08:53 Telefona celular  ·  Google  ·  Google pixel 7  ·  Artanë

Google Pixel 8 Pro 128GB

737 EUR

15 Maj 05:48 Telefona celular  ·  Google  ·  Google pixel 7  ·  Prishtinë

Google Pixel 8 Pro i ri

680 EUR

31 Mar 08:54 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 4 XL  ·  Prizren

Google pixel 4XL (6/64gb) ndrrim i mundshem

219 EUR Price Reduced

03 Mar 18:04 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6  ·  Prishtinë

Google pixel 6 pro

350 EUR

01 Mar 18:41 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6  ·  Prizren

Google Pixel 6A

200 EUR

02 Shk 15:54 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Prishtinë

Pixel 7 Pro I RI me Garancion

730 EUR

31 Jan 09:51 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6  ·  Besianë

Google Pixel 6 -128gb

430 EUR

25 Jan 03:33 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Prishtinë

Pixel 7 Pro & Pixel Watch

900 EUR

16 Jan 08:06 Telefona celular  ·  Google  ·  Google pixel 7  ·  Prishtinë

Google Pixel 7A i ri

429 EUR

11 Nën 19:19 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 4 XL  ·  Prishtinë

GOOGLE PIXEL 4 XL

120 EUR

07 Nën 09:13 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Prishtinë

GOOGLE PIXEL 6 PRO 12/128 ANDROID 14

380 EUR

31 Tet 21:38 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 4A  ·  Gjilan

Shitet Pixel4A

70 EUR Price Reduced

30 Tet 12:01 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6  ·  Pejë

URGJENT!!! Google pixel 6 128GB i ri ne paket

350 EUR

30 Tet 12:00 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 5  ·  Prishtinë

Google pixel 5 cmimi vetem sot .

140 EUR Price Reduced

14 Tet 23:55 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6  ·  Prishtinë

Shitet GOOGLE PIXEL 6

220 EUR Price Reduced

18 Gush 04:00 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 4A  ·  Prishtinë

Google Pixel 4a

400 EUR

08 Korr 14:31 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 4 XL  ·  Prishtinë

Google Pixel 4xl

250 EUR

16 Qer 20:10 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 4A  ·  Fushë Kosovë

Google Pixel 4a

179 EUR

22 Maj 12:51 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 3XL  ·  Prizren

Google pixel 3xl si i ri me fotografi unike

169 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

21 Shk 12:01 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6 Pro  ·  Vushtrri

Google Pixel 6 Pro

540 EUR

14 Shk 23:17 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 4 XL  ·  Prishtinë

Google Pixel 4 XL

300 EUR

17 Dhj 22:44 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 6  ·  Pejë

Google Pixel 6

380 EUR

16 Nën 14:04 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 4 XL  ·  Prishtinë

Google Pixel 4A - 6GB Ram- 128GB

170 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Google | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione