Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | HP | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | HP Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Jan 13:35 Telefona celular , Prizren

Samsung

110 EUR

30 Gush 11:57 Telefona celular , Gjilan

HP ELITE X3 /

250 EUR Price Reduced

27 Maj 21:00 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 8

120 EUR Price Reduced

20 Tet 09:57 Telefona celular , Gjilan

Hp Palm 101

30 EUR Price Reduced

19 Gush 22:45 Telefona celular , Mitrovicë

llaptop hp

80 EUR

14 Gush 23:01 Telefona celular , Viti

Shitet pc ose ndrrohet me tel

150 EUR

31 Mar 19:58 Telefona celular , Ferizaj

shitet pc i mir per pubg permashum dm

200 EUR

25 Shk 12:25 Telefona celular , Ferizaj

APLIKACION

350 EUR

01 Shk 01:59 Telefona celular , Prishtinë

HP Windows 10

120 EUR

17 Sht 15:41 Telefona celular , Gjilan

Printer HP

700 EUR

11 Mar 14:37 Telefona celular , Prishtinë

shiten 2 numra vala dhe ipko

350 EUR

11 Qer 08:24 Telefona celular , Therandë

Tablet

100 EUR

22 Dhj 09:33 Telefona celular , Prishtinë

bej ndrrim

500 EUR

17 Dhj 13:07 Telefona celular , Prishtinë

laptop hp 7th G

470 EUR

13 Nën 19:15 Telefona celular , Vushtrri

Shitet Llaptop Hp 530

125 EUR

25 Shk 00:30 Telefona celular , Prizren

Shitet

85 EUR

24 Shk 22:45 Telefona celular , Prizren

Laptop HP

85 EUR

24 Shk 01:06 Telefona celular , Prizren

Shitet

85 EUR

22 Shk 10:13 Telefona celular , Prishtinë

Camer

45 EUR

01 Shk 09:27 Telefona celular , Ferizaj

shes/ndrroj

14 Dhj 17:00 Telefona celular , Prishtinë

printer hp

70 EUR

25 Tet 16:10 Telefona celular , Ferizaj

Llaptop HP shum I ruajtur

150 EUR

16 Tet 16:32 Telefona celular , Prizren

LOPTOP

250 EUR

16 Tet 16:12 Telefona celular , Prizren

SHITET HP LOPTOP

200 EUR

05 Pri 18:53 Telefona celular , Rahovec

shes iphone 4

50 EUR

03 Shk 11:16 Telefona celular , Prishtinë

ORË Smatwacht

80 EUR

24 Dhj 17:01 Telefona celular , Gjilan

SHES TELEFONIN LIR

70 EUR

21 Dhj 12:41 Telefona celular , Prishtinë

laptop hp mini

85 EUR

26 Nën 00:12 Telefona celular , Gjilan

Ipad HP

60 EUR

15 Nën 20:53 Telefona celular , Vushtrri

Llaptop

300 EUR

14 Nën 20:30 Telefona celular , Drenas

laptop hp

200 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | HP Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione