Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura HTC Të gjitha në Besianë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | HTC | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Mar 23:27 Telefona celular , Besianë

HTC

45 EUR

01 Tet 11:23 Telefona celular , Besianë

HTC 10

150 EUR

01 Korr 11:08 Telefona celular , Besianë

htc thujse i.ri.orginal.ndrrohet

01 Korr 11:03 Telefona celular , Besianë

htc gjendje t rregullt thujse i ri

18 Qer 15:33 Telefona celular , Besianë

shitet

80 EUR Price Reduced

17 Shk 15:30 Telefona celular , Besianë

HTC p8

100 EUR

17 Dhj 23:55 Telefona celular , Besianë

Htc One M9

200 EUR

16 Dhj 23:52 Telefona celular , Besianë

Htc one m9

190 EUR

13 Nën 11:55 Telefona celular , Besianë

Htc one mini2

70 EUR

27 Sht 14:39 Telefona celular , Besianë

Htc

220 EUR

11 Sht 00:20 Telefona celular , Besianë

Htc one m9

250 EUR

18 Korr 23:48 Telefona celular , Besianë

HTC ONE M8 Mini

150 EUR

03 Qer 12:15 Telefona celular , Besianë

HTC M7

99 EUR

04 Maj 16:47 Telefona celular , Besianë

Shes HTC

90 EUR

09 Pri 10:58 Telefona celular , Besianë

Htc hd 7nga gjermonia 16gb

80 EUR

04 Mar 15:00 Telefona celular , Besianë

Htc one

100 EUR

16 Shk 11:31 Telefona celular , Besianë

HTC Desire

80 EUR

29 Jan 10:28 Telefona celular , Besianë

HTC DESIRE 626

150 EUR Price Reduced

13 Jan 14:57 Telefona celular , Besianë

Htc samsung Sony eriscon

65 EUR

17 Tet 23:46 Telefona celular , Besianë

HTC One X / 32GB/ 8MP

60 EUR Price Reduced

28 Korr 19:17 Telefona celular , Besianë

Shitet htc desire 510

120 EUR Price Reduced

29 Qer 12:58 Telefona celular , Besianë

Htc One m8

200 EUR

11 Maj 16:11 Telefona celular , Besianë

Htc One M7

100 EUR

29 Pri 10:55 Telefona celular , Besianë

HTC One M7

140 EUR

13 Mar 17:23 Telefona celular , Besianë

Htc one m8

150 EUR

15 Shk 17:57 Telefona celular , Besianë

Htc M7

17 Jan 17:20 Telefona celular , Besianë

Smartphone

160 EUR

14 Jan 22:28 Telefona celular , Besianë

Htc one m7

170 EUR

20 Dhj 18:43 Telefona celular , Besianë

HTC M7 edhe iPhone 5s me iCloud

270 EUR

05 Dhj 18:21 Telefona celular , Besianë

ne gjendje te rregullt 100%

110 EUR

14 Nën 10:55 Telefona celular , Besianë

HTC One x+ per pjese

70 EUR

30 Sht 19:30 Telefona celular , Besianë

HTC M7 32GB... 2GB RAM

170 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | HTC | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione