Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura HTC Desire Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | HTC Desire | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Mar 16:25 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Prizren

HTC

50 EUR

09 Nën 13:26 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Gjakovë

Htc i dalur nga programi, shitet lir

10 EUR

05 Gush 23:53 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Rahovec

Smart phone HTC i dalur nga sistemi

25 EUR

28 Gush 23:54 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Rahovec

Shitet

08 Korr 16:43 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Prishtinë

Htc desire 12 plus

170 EUR

01 Korr 11:08 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Besianë

htc thujse i.ri.orginal.ndrrohet

16 Maj 21:55 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Ferizaj

telefoni htc

28 EUR

21 Mar 21:52 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Prizren

HTC

15 EUR

18 Jan 11:43 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Pejë

Htc wiht

25 EUR

27 Korr 08:45 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Pejë

HTC

80 EUR

22 Maj 11:06 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Prishtinë

Samsung s7 edge ne gjendje perfekte

230 EUR

09 Maj 10:54 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Prizren

HTC 8x 16GB-unlocked

40 EUR Price Reduced

05 Shk 17:40 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Lipjan

Shes telefonin HTC

25 EUR

13 Jan 16:25 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Pejë

Htc

80 EUR

13 Jan 11:27 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Therandë

HTC 601 ne gjendje shum te mir

55 EUR Price Reduced

24 Dhj 22:14 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Prizren

Htc

55 EUR

14 Dhj 21:22 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Mitrovicë

HTC

65 EUR

26 Qer 20:03 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Prizren

Shes Telefon HTC

60 EUR

29 Maj 17:32 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Mitrovicë

Htc desire x

25 EUR Price Reduced

21 Pri 12:02 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Prishtinë

Htc one max box

100 EUR

26 Shk 23:08 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Fushë Kosovë

HTC Desire

40 EUR

16 Shk 11:31 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Besianë

HTC Desire

80 EUR

09 Shk 23:07 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Gjakovë

htc

30 EUR

19 Jan 23:29 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Viti

Shitet Urgjent

120 EUR

03 Jan 17:43 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Vushtrri

Shes HTC

40 EUR

03 Jan 17:35 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Vushtrri

Shitet HTC

40 EUR

28 Nën 20:41 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Pejë

Htc asnje grith

60 EUR

23 Nën 17:35 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Prizren

htc desire 526g duos

75 EUR Price Reduced

22 Nën 13:14 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Lipjan

Shes telefoni ne gjendje te rregullt

25 EUR

13 Sht 23:09 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Prishtinë

Htc

20 EUR

23 Gush 18:37 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Lipjan

Shitet Telefoni HTC desire

65 EUR

23 Korr 15:19 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Viti

htc desire

30 EUR

14 Maj 22:38 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Prishtinë

HTC

250 EUR

09 Maj 22:47 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Pejë

HTC DESIRE

20 EUR Price Reduced

01 Maj 13:50 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Prishtinë

HTC ONE M7

50 EUR Price Reduced

27 Pri 17:17 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Gjilan

HTC ME DY KAMERA

55 EUR

03 Pri 18:49 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Drenas

HTC

90 EUR

21 Mar 00:57 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Ferizaj

HTC DESIRE X2

60 EUR

16 Shk 21:32 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Mitrovicë

HTC

25 EUR

16 Shk 18:10 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Ferizaj

Keni problem me rexhistrimin ne VIBER 10 euro

10 EUR

11 Shk 15:00 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Mitrovicë

HTC

25 EUR

05 Shk 19:44 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Pejë

shes htc me qmim te arsyeshem

30 EUR

05 Shk 18:32 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Prizren

htc

80 EUR

04 Shk 03:46 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Vushtrri

Telefonin HTC

75 EUR

30 Jan 19:18 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Prizren

htc

80 EUR

26 Jan 11:25 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Gjakovë

htc desire

75 EUR

17 Jan 14:41 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Ferizaj

SHITET

140 EUR

11 Jan 12:12 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Fushë Kosovë

shes htc desire

45 EUR

07 Jan 22:41 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Prizren

Htc

50 EUR

03 Jan 15:38 Telefona celular  ·  HTC  ·  Desire  ·  Prishtinë

Shes HTC.Boj ndrrim

140 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | HTC Desire | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione