Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | HTC | Desire 510

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | HTC Desire 510 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Mar 11:31 Telefona celular , Klinë

Shes HTC Desire 510 OPCV1

30 EUR Price Reduced

12 Nën 09:48 Telefona celular , Prizren

Htc desier 510

70 EUR

12 Nën 09:40 Telefona celular , Prizren

HTC Desier 510

70 EUR

02 Nën 21:58 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet HTC - Gjendja Perfekte

65 EUR

22 Gush 18:09 Telefona celular , Ferizaj

Htc desire 510

60 EUR

22 Mar 06:53 Telefona celular , Gjilan

HTC Desire 510

115 EUR

03 Mar 23:47 Telefona celular , Prizren

Htc desire 510

30 EUR

29 Dhj 19:13 Telefona celular , Ferizaj

HTC desire 510

85 EUR

15 Tet 20:06 Telefona celular , Prizren

Shitet urgjent htc

255 EUR

08 Tet 11:27 Telefona celular , Skenderaj

HTC Desire 526G dual sim

150 EUR

11 Sht 11:23 Telefona celular , Vushtrri

HTC 510 desire

08 Sht 09:14 Telefona celular , Prishtinë

Htc desire 510 4g LTE urgjent

80 EUR

14 Gush 16:43 Telefona celular , Pejë

SHES HTC GJENDJE PERFEKTE

80 EUR

10 Gush 12:05 Telefona celular , Prizren

htc desire 510

60 EUR

23 Korr 15:55 Telefona celular , Prizren

HTC Desire 510

70 EUR Price Reduced

24 Qer 10:21 Telefona celular , Prishtinë

HTC desire urgjentt

50 EUR

25 Maj 19:36 Telefona celular , Malishevë

HTC

90 EUR

12 Maj 19:40 Telefona celular , Drenas

Htc

50 EUR

01 Maj 19:24 Telefona celular , Prizren

Htc desire 510 4G LTE

100 EUR Price Reduced

29 Mar 22:10 Telefona celular , Drenas

Smartphone HTC

90 EUR

11 Mar 21:08 Telefona celular , Prishtinë

HTC DESIRE 510

60 EUR

22 Shk 23:06 Telefona celular , Prishtinë

Htc 510 desire

130 EUR Price Reduced

14 Jan 18:18 Telefona celular , Gjilan

Htc desire 510 4G LTE

135 EUR

08 Jan 18:38 Telefona celular , Ferizaj

Htc desire 510

105 EUR Price Reduced

03 Jan 20:55 Telefona celular , Mitrovicë

HTC DESIRE 510" 3 MUAJ GARANCION

160 EUR

01 Jan 13:08 Telefona celular , Gjakovë

htc desire 510

80 EUR

29 Dhj 14:49 Telefona celular , Gjakovë

htc desire 510

100 EUR

13 Dhj 00:11 Telefona celular , Mitrovicë

HTC 510

120 EUR

06 Dhj 20:38 Telefona celular , Viti

HTC desire

35 EUR

18 Nën 19:33 Telefona celular , Pejë

HTC desire 510

120 EUR

04 Nën 18:47 Telefona celular , Ferizaj

HTC

200 EUR

02 Nën 12:17 Telefona celular , Prishtinë

HTC one m7 ndrrim me iphone 5

178 EUR

31 Tet 19:58 Telefona celular , Mitrovicë

HTC Desire 510

140 EUR

14 Tet 08:26 Telefona celular , Prishtinë

Shitet telefoni htc

150 EUR

09 Tet 19:44 Telefona celular , Gjilan

Desire 510

180 EUR

04 Tet 10:36 Telefona celular , Gjilan

Htc desire 510

200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | HTC Desire 510 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione