Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura HTC Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | HTC | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Jan 04:00 Telefona celular , Ferizaj

HTC Touch HD

35 EUR Price Reduced

25 Pri 04:23 Telefona celular , Ferizaj

Htc Touch 2

28 EUR Price Reduced

14 Korr 10:28 Telefona celular , Ferizaj

HTC 10

50 EUR

04 Qer 22:14 Telefona celular , Ferizaj

Htc

10 EUR

10 Mar 18:27 Telefona celular , Ferizaj

HTC U 11

150 EUR

06 Mar 12:57 Telefona celular , Ferizaj

HTC U Play

120 EUR

09 Gush 08:17 Telefona celular , Ferizaj

Htc one m8 2018

110 EUR

04 Gush 15:08 Telefona celular , Ferizaj

Ora SEIKO Origjinal

16 Maj 21:55 Telefona celular , Ferizaj

telefoni htc

28 EUR

30 Tet 17:15 Telefona celular , Ferizaj

Htc Desire 12+

175 EUR

29 Tet 11:14 Telefona celular , Ferizaj

htc m8

125 EUR

23 Tet 21:52 Telefona celular , Ferizaj

htc ne gjendje te rregullt

120 EUR

24 Sht 21:50 Telefona celular , Ferizaj

Shitet

80 EUR

11 Gush 21:22 Telefona celular , Ferizaj

Shitet HTC 10

07 Gush 15:43 Telefona celular , Ferizaj

HTC 10 32gb 4gb ram

145 EUR

20 Pri 22:19 Telefona celular , Ferizaj

HTC U play

220 EUR

31 Mar 11:14 Telefona celular , Ferizaj

HTC

60 EUR

06 Mar 23:32 Telefona celular , Ferizaj

Htc one m9

155 EUR Price Reduced

16 Shk 21:04 Telefona celular , Ferizaj

HTC Desire 10 lifestyle

220 EUR

08 Shk 20:57 Telefona celular , Ferizaj

HTC

80 EUR

13 Jan 00:16 Telefona celular , Ferizaj

Htc m8 one

80 EUR

09 Jan 19:23 Telefona celular , Ferizaj

Shes HTC One M8

180 EUR

04 Jan 13:49 Telefona celular , Ferizaj

htc one m8 16gb

120 EUR

30 Sht 15:09 Telefona celular , Ferizaj

htc one m8

119 EUR

22 Gush 18:09 Telefona celular , Ferizaj

Htc desire 510

60 EUR

22 Gush 13:23 Telefona celular , Ferizaj

htc m8

160 EUR

21 Gush 19:05 Telefona celular , Ferizaj

Shitet HTC One M9

220 EUR

09 Gush 16:45 Telefona celular , Ferizaj

Htc 710Xa

45 EUR

16 Korr 15:12 Telefona celular , Ferizaj

Shes htc 85€

85 EUR

03 Korr 09:45 Telefona celular , Ferizaj

Shes telefon HTC

80 EUR

22 Qer 13:47 Telefona celular , Ferizaj

Htc m8

120 EUR

13 Pri 16:58 Telefona celular , Ferizaj

shitet celulari htc

80 EUR

11 Pri 11:09 Telefona celular , Ferizaj

shes HTC ONE BLACK EDITION pak i perdorur

105 EUR

10 Pri 22:36 Telefona celular , Ferizaj

Shitet HTC DESIRE 816

150 EUR

10 Pri 22:02 Telefona celular , Ferizaj

SHITET HTC NE GJENDJE TE RREGULLT

150 EUR

03 Pri 22:18 Telefona celular , Ferizaj

Shes HTC M8

120 EUR

28 Mar 15:16 Telefona celular , Ferizaj

Htc one m8 Samsung S3mini

40 EUR

25 Mar 17:37 Telefona celular , Ferizaj

Htc M8

159 EUR

16 Mar 09:39 Telefona celular , Ferizaj

HTC

80 EUR Price Reduced

13 Shk 03:02 Telefona celular , Ferizaj

htc one m8

135 EUR

27 Jan 11:37 Telefona celular , Ferizaj

Shitet HTC one X+ 64 GB

85 EUR

26 Jan 18:51 Telefona celular , Ferizaj

Htc

169 EUR

11 Jan 04:50 Telefona celular , Ferizaj

Shitet telefoni htc

80 EUR Price Reduced

29 Dhj 19:13 Telefona celular , Ferizaj

HTC desire 510

85 EUR

01 Dhj 14:10 Telefona celular , Ferizaj

Htc

180 EUR

24 Nën 15:57 Telefona celular , Ferizaj

HTC ONE M8

270 EUR

12 Nën 21:38 Telefona celular , Ferizaj

HTC One M8

200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | HTC | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione