Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura HTC One (M7) Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | HTC One (M7) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Gush 10:45 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Gjilan

Htc m7 32 gb

60 EUR

23 Gush 09:28 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Prishtinë

shitet boj edhe ndrrim

60 EUR

24 Gush 10:04 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Mitrovicë

htc m7 one 15euro

15 EUR

21 Gush 10:51 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Mitrovicë

HTC

20 EUR

20 Sht 20:04 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Gjilan

shitet htc m7 ne gjendje te mir pune

40 EUR

15 Pri 14:38 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Prizren

HTC One

81 EUR Price Reduced

15 Pri 14:17 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Gjakovë

htc one m7 32 gb

50 EUR Price Reduced

13 Jan 18:48 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Vushtrri

Shitet HTC ONE M7

70 EUR

14 Nën 09:40 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Lipjan

HTC one

60 EUR

10 Nën 08:55 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Gjakovë

htc m7 32 gb

55 EUR

09 Nën 18:48 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Pejë

Htc one m7

35 EUR

17 Tet 09:26 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Prizren

Shitet HTC one M7

90 EUR

15 Tet 10:15 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Gjilan

Htc 7

06 Sht 13:43 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Prishtinë

shes/ndrroj

140 EUR

06 Sht 13:43 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Prishtinë

shes telefonin dhe shtepizen per pc

140 EUR

19 Qer 20:57 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Prishtinë

Shitet Htc one m7

70 EUR Price Reduced

17 Qer 20:45 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Gjilan

Htc one m7 32gb

35 EUR Price Reduced

24 Maj 00:07 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Fushë Kosovë

htc one

70 EUR

10 Pri 20:02 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Prizren

u shit

20 EUR

08 Pri 06:38 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Prishtinë

Shitet HTC one M7 GOLD 32GIGA

140 EUR

07 Mar 17:34 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Prizren

HTC M7. 40€

40 EUR

08 Shk 20:57 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Ferizaj

HTC

80 EUR

31 Jan 23:08 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Pejë

HTC one m7

100 EUR

29 Jan 20:51 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Prishtinë

Shitet HTC 32 GIGA

170 EUR

25 Jan 20:25 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Drenas

Shitet Telefoni HTC

170 EUR

13 Jan 20:47 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Prishtinë

Shes HTC ONE M7 32GB

60 EUR

30 Dhj 16:11 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Mitrovicë

urgjent HTC ONE M7 32 GB

60 EUR

18 Dhj 14:02 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Mitrovicë

HTC ONE M7 32Gb

90 EUR

06 Dhj 14:32 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Prishtinë

Urgjent Htc m7 65€

65 EUR

15 Nën 01:15 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Kastriot

Shes HTC M7 ose ndrroj me Iphone 6

31 Gush 16:55 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Vushtrri

telefoni htc one m7 32 gb

40 EUR

19 Gush 22:55 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Lipjan

HTC ONE M7 32 GB

130 EUR

13 Gush 22:32 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Fushë Kosovë

Shes htc one m7

80 EUR

30 Korr 21:18 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Prizren

Htc on m7

30 Korr 13:27 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Prizren

Htc on m7 ka defekt

27 Korr 11:45 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Prizren

Htc One M7

75 EUR

26 Korr 10:25 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Prizren

Htc m7

30 EUR

15 Korr 15:59 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Mitrovicë

HTC

100 EUR

14 Korr 20:06 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Gjilan

Htc One m7

80 EUR

14 Qer 14:42 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Prishtinë

hitet htc one m7

60 EUR

11 Qer 13:08 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Prishtinë

Shitet htc m7

03 Qer 12:15 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Besianë

HTC M7

99 EUR

21 Maj 00:22 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Gjilan

Celular Htc one7 32/GB

100 EUR

18 Maj 14:18 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Prishtinë

Htc M7

80 EUR

27 Pri 17:55 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Prishtinë

Shes Htc one (M7)

50 EUR

11 Pri 11:09 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Ferizaj

shes HTC ONE BLACK EDITION pak i perdorur

105 EUR

16 Mar 09:39 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Ferizaj

HTC

80 EUR Price Reduced

15 Mar 17:22 Telefona celular  ·  HTC  ·  One (M7)  ·  Prishtinë

HTC ONE (M7)

110 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | HTC One (M7) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione