Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura HTC Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | HTC | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Nën 22:17 Telefona celular , Prishtinë

Htc desire 10 pro shitet boj edhe ndrrim

100 EUR Price Reduced

29 Qer 17:12 Telefona celular , Prishtinë

Electric

40 EUR

09 Pri 11:13 Telefona celular , Prishtinë

HTC 310

30 EUR

23 Gush 09:28 Telefona celular , Prishtinë

shitet boj edhe ndrrim

60 EUR

08 Qer 17:07 Telefona celular , Prishtinë

Shitet boj edhe ndrrim

60 EUR

24 Dhj 15:52 Telefona celular , Prishtinë

Htc one m7

15 Maj 14:52 Telefona celular , Prishtinë

Telefon HTC

85 EUR

05 Shk 09:40 Telefona celular , Prishtinë

Htc

20 EUR Price Reduced

09 Jan 13:32 Telefona celular , Prishtinë

Drejtuese me pllake qeramike

50 EUR

19 Dhj 18:31 Telefona celular , Prishtinë

Shitet numri

29 Tet 15:35 Telefona celular , Prishtinë

shes numrin 044 433 500

180 EUR

26 Sht 15:57 Telefona celular , Prishtinë

Soni 3

70 EUR

11 Gush 12:01 Telefona celular , Prishtinë

Shitet blackberry

50 EUR

08 Korr 16:43 Telefona celular , Prishtinë

Htc desire 12 plus

170 EUR

02 Maj 17:14 Telefona celular , Prishtinë

Htc 10 gold 32 gb

145 EUR

25 Mar 17:37 Telefona celular , Prishtinë

me qira

6 500 EUR

08 Shk 08:51 Telefona celular , Prishtinë

HTC M8

50 EUR

21 Dhj 18:21 Telefona celular , Prishtinë

HTC One M7&M8

150 EUR

17 Dhj 12:29 Telefona celular , Prishtinë

Shten htc nokia dhe samsung

35 EUR

16 Nën 22:29 Telefona celular , Prishtinë

Shes HTC MINI +

45 EUR

11 Tet 12:20 Telefona celular , Prishtinë

Htc one M8

85 EUR

02 Tet 11:07 Telefona celular , Prishtinë

HTC M8

100 EUR

26 Sht 08:42 Telefona celular , Prishtinë

Ora tach-lidhet me telefona

20 EUR

17 Sht 21:30 Telefona celular , Prishtinë

SHITET HTC ONE M8

125 EUR

06 Sht 13:43 Telefona celular , Prishtinë

shes/ndrroj

140 EUR

06 Sht 13:43 Telefona celular , Prishtinë

shes telefonin dhe shtepizen per pc

140 EUR

16 Gush 20:55 Telefona celular , Prishtinë

HTC One M8 Harman Kardon Edition

90 EUR

11 Gush 18:53 Telefona celular , Prishtinë

Htc u11 - 128gb - 6gb rram -i ri

450 EUR Price Reduced

19 Qer 20:57 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Htc one m7

70 EUR Price Reduced

04 Qer 00:13 Telefona celular , Prishtinë

HTC MINI ONE 2

02 Qer 01:43 Telefona celular , Prishtinë

Htc m10

130 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | HTC | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione