Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura HTC Të gjitha në Prizren

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | HTC | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Maj 06:09 Telefona celular , Prizren

U shittt

40 EUR

09 Mar 18:11 Telefona celular , Prizren

Shitet nr vala 046 45 00 00

250 EUR

10 Shk 14:00 Telefona celular , Prizren

Shes Htc One M9 XIX

70 EUR

01 Qer 04:19 Telefona celular , Prizren

HTC willdfire

31 EUR

01 Qer 01:56 Telefona celular , Prizren

Shiten komplet

250 EUR

10 Mar 16:25 Telefona celular , Prizren

HTC

50 EUR

08 Tet 18:33 Telefona celular , Prizren

Htc

120 EUR

03 Korr 18:40 Telefona celular , Prizren

U shittt

45 EUR

16 Dhj 20:17 Telefona celular , Prizren

Zingjiri mbreteror 80 €

80 EUR

20 Nën 19:48 Telefona celular , Prizren

Shes Htc

40 EUR

12 Nën 23:18 Telefona celular , Prizren

HTC

100 EUR

31 Gush 14:25 Telefona celular , Prizren

Htc

70 EUR

29 Gush 13:30 Telefona celular , Prizren

htc 625

35 EUR

03 Gush 22:35 Telefona celular , Prizren

one

50 EUR

06 Korr 09:43 Telefona celular , Prizren

Telefon (celular) lenovo

50 EUR

01 Maj 13:21 Telefona celular , Prizren

HTC ONE M9

80 EUR

15 Pri 14:38 Telefona celular , Prizren

HTC One

81 EUR Price Reduced

29 Mar 21:55 Telefona celular , Prizren

Htc 610

20 EUR

21 Mar 21:52 Telefona celular , Prizren

HTC

15 EUR

23 Shk 17:22 Telefona celular , Prizren

Htc

10 EUR

10 Shk 17:55 Telefona celular , Prizren

Htc One Sv

55 EUR Price Reduced

19 Jan 19:03 Telefona celular , Prizren

Shitet

27 Dhj 12:36 Telefona celular , Prizren

U shittt

55 EUR

06 Dhj 20:21 Telefona celular , Prizren

Urgjent Htc M9

55 EUR

01 Dhj 23:53 Telefona celular , Prizren

Urgjent Urgjent

59 EUR Price Reduced

30 Nën 18:54 Telefona celular , Prizren

shitet tel.

65 EUR

25 Nën 17:14 Telefona celular , Prizren

Shitet HTC M9

55 EUR Price Reduced

23 Nën 19:13 Telefona celular , Prizren

Shitet Htc

55 EUR Price Reduced

21 Nën 23:30 Telefona celular , Prizren

Shitet HTC

80 EUR

17 Tet 09:26 Telefona celular , Prizren

Shitet HTC one M7

90 EUR

14 Tet 07:34 Telefona celular , Prizren

Htc one 2 mini

65 EUR

15 Sht 20:15 Telefona celular , Prizren

Htc one X

10 EUR

11 Sht 13:05 Telefona celular , Prizren

Htc

15 EUR

26 Korr 19:34 Telefona celular , Prizren

HTC One M9

130 EUR

10 Qer 16:27 Telefona celular , Prizren

Shitet Htc u ultra

300 EUR

23 Maj 15:18 Telefona celular , Prizren

HTC desire 626G

95 EUR

18 Maj 18:30 Telefona celular , Prizren

Shitet HTC WildfireS

20 EUR

11 Maj 15:17 Telefona celular , Prizren

Htc onem8

95 EUR

09 Maj 10:54 Telefona celular , Prizren

HTC 8x 16GB-unlocked

40 EUR Price Reduced

06 Maj 15:37 Telefona celular , Prizren

HTC Wildfire S!

35 EUR

24 Pri 17:15 Telefona celular , Prizren

HTC desire 820

115 EUR Price Reduced

13 Pri 14:59 Telefona celular , Prizren

Htc x9

80 EUR

10 Pri 20:02 Telefona celular , Prizren

u shit

20 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | HTC | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione