Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | HTC | Sensation

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | HTC Sensation | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Gush 15:08 Telefona celular , Ferizaj

Ora SEIKO Origjinal

19 Jan 19:03 Telefona celular , Prizren

Shitet

17 Dhj 12:29 Telefona celular , Prishtinë

Shten htc nokia dhe samsung

35 EUR

03 Qer 10:51 Telefona celular , Prishtinë

HTC ne gjendje te rregullt

50 EUR

05 Mar 09:20 Telefona celular , Viti

Htc Sensation 16 gb

35 EUR

19 Shk 05:43 Telefona celular , Gjakovë

htc sensation xl

65 EUR

15 Sht 00:02 Telefona celular , Prishtinë

Htc sensation XL

110 EUR

24 Korr 20:24 Telefona celular , Prizren

Shes HTC

60 EUR

11 Korr 17:16 Telefona celular , Prizren

HTC sensation

50 EUR

18 Maj 13:39 Telefona celular , Gjakovë

Shitet HTC

70 EUR

02 Maj 01:56 Telefona celular , Prizren

Shitet urgent

35 EUR

14 Pri 15:36 Telefona celular , Ferizaj

htc

70 EUR

28 Mar 18:26 Telefona celular , Mitrovicë

HTC SENSE

40 EUR

28 Mar 17:28 Telefona celular , Gjilan

Htc desire s

60 EUR Price Reduced

01 Mar 01:38 Telefona celular , Gjakovë

htc sense

65 EUR

25 Shk 20:10 Telefona celular , Gjilan

Htc

45 EUR Price Reduced

24 Shk 10:27 Telefona celular , Gjakovë

htc sense

65 EUR

13 Jan 19:52 Telefona celular , Mitrovicë

Htc sensacion

50 EUR Price Reduced

29 Dhj 23:38 Telefona celular , Prishtinë

Htc WITH SENSE

45 EUR

24 Dhj 15:30 Telefona celular , Pejë

htc sense xl

50 EUR

22 Dhj 20:53 Telefona celular , Prishtinë

HTC Sensation

45 EUR

21 Dhj 21:32 Telefona celular , Burim

htc sense xl

55 EUR

08 Dhj 22:48 Telefona celular , Burim

htc sense xl

120 EUR

03 Dhj 13:39 Telefona celular , Burim

htc xl

60 EUR

01 Dhj 08:31 Telefona celular , Rahovec

Htc

40 EUR

27 Nën 12:29 Telefona celular , Burim

Htc mobile

60 EUR

24 Nën 17:28 Telefona celular , Prishtinë

HTC sensation

90 EUR

24 Tet 12:27 Telefona celular , Therandë

HTC

90 EUR

15 Tet 00:24 Telefona celular , Lipjan

shitet se sna vyn sen

40 EUR

18 Sht 19:53 Telefona celular , Prishtinë

HTC Sensation

100 EUR

02 Sht 16:44 Telefona celular , Gjilan

Htc Sensation

100 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | HTC Sensation | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione