Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Huawei Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Huawei | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:07 Telefona celular  ·  Huawei  ·   ·  Prizren

Huawei Pura 70 Ultra CE

1 350 EUR

Online
Sot 07:36 Telefona celular  ·  Huawei  ·  huawei p30 pro  ·  Gjilan

Huawei p30 pro 8gb

220 EUR

Dje 20:14 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Ascend P20 Lite  ·  Prishtinë

Huawei P20 Lite

75 EUR

Dje 12:09 Shitore Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

U shittt

140 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Dje 12:08 Shitore Telefona celular  ·  Huawei  ·  P30 Pro  ·  Prizren

P30 pro 6/128

200 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 12:06 Shitore Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Huaweu p8 lite

45 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 11:59 Shitore Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Poco f3 8/256 5g

190 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 11:58 Shitore Telefona celular  ·  Huawei  ·  P40 Pro  ·  Prizren

P40pro 8/256

255 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 11:57 Shitore Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Xiaomi 13 ultra 12/256

760 EUR

Shitësit të Besuar
22 Qer 15:26 Shitore Telefona celular  ·  Huawei  ·  P20 Pro  ·  Prishtinë

▪️HUAWEI P20 Pro

160 EUR

Shitësit të Besuar
22 Qer 00:07 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Ascend P10+  ·  Prishtinë

Shitet huawei p10 +

110 EUR

21 Qer 00:06 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Mate 50 Pro  ·  Prizren

Huawei mate 50 pro (8/256) si i ri

569 EUR

20 Qer 13:44 Shitore Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Huawei Watch 4Pro new ne paketim 00

570 EUR

Shitësit të Besuar
20 Qer 13:44 Shitore Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Huawei GT3 Pro e re paket

229 EUR

Shitësit të Besuar
19 Qer 02:16 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Huawei P20 Pro  ·  Prizren

Huawei p20 pro (6/128gb)

65 EUR Price Reduced

16 Qer 09:49 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P50 Pro  ·  Prizren

Huawei P50 pro (8/256gb) ndrrim i mundshem

469 EUR

15 Qer 14:29 Shitore Telefona celular  ·  Huawei  ·  Mate 10 Pro  ·  Prizren

Huawei mate 10 pro 6/128

95 EUR

Shitësit të Besuar
15 Qer 11:23 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P10 lite  ·  Fushë Kosovë

Huawei P10 Lite (per pjese)

20 EUR

13 Qer 10:18 Shitore Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

U shittt

280 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
08 Qer 21:22 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P40 Pro  ·  Prizren

P40 Pro 8/256

260 EUR

31 Maj 10:17 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Mate 30 Pro  ·  Prizren

Huawei P30 Pro

180 EUR

27 Maj 05:10 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Huawei Pura 70 Pro+ 512GB/16

1 EUR

26 Maj 18:53 Shitore Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

U shuttt

340 EUR

Shitësit të Besuar
17 Maj 10:39 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Ascend P20 Lite  ·  Prizren

Huawei P20 Lite

69 EUR Price Reduced

16 Maj 07:24 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Ascend G510  ·  Mitrovicë

Huawei

60 EUR

12 Maj 23:37 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Huawei honor 70 5g

400 EUR

08 Maj 15:34 Shitore Telefona celular  ·  Huawei  ·  P30 lite  ·  Mitrovicë

Huawei P30 lite 128gb 4 gb Ram

155 EUR

Shitësit të Besuar
03 Maj 09:14 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Huawei 50 nga Gjermania

50 EUR

26 Pri 12:11 Shitore Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

U shitt

155 EUR

Shitësit të Besuar
24 Pri 22:09 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Tablet Amazon Fire HD 8 inch ! Porosit Online

80 EUR

16 Pri 08:31 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Huawei Freebuds Pro

90 EUR Price Reduced

08 Pri 19:52 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

poko X3 Pro 8/128Ram Ndrrim i Munshem

150 EUR

08 Pri 18:51 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P smart  ·  Prishtinë

Hawaii p smart 2021

100 EUR

02 Pri 07:54 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P30  ·  Drenas

Huawei P30 pro

30 Mar 13:23 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

U shitë flm Merrjep HONOR 70 5G

300 EUR Price Reduced

27 Mar 17:49 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Ascend G730  ·  Drenas

Huawei P30 pro

240 EUR

21 Mar 17:17 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P30  ·  Fushë Kosovë

Huawei p30

120 EUR

18 Mar 22:01 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P30 Pro  ·  Ferizaj

Huawei p30 pro

145 EUR

18 Mar 13:01 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P40  ·  Therandë

Huawei P40

230 EUR

17 Mar 12:15 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Tablet Amazon 8 inch i ri ne pako

80 EUR

12 Mar 13:48 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P30 Pro  ·  Prishtinë

Huawei P30 Pro 128 GB / 8 GB RAM

200 EUR

11 Mar 17:30 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Honor 10 64gb/4g

75 EUR

05 Mar 15:39 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P20 Lite  ·  Besianë

Huavey

90 EUR

29 Shk 01:48 Shitore Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Oppp reno 8 5g 16/266

300 EUR

Shitësit të Besuar
29 Shk 01:47 Shitore Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

U shittt

370 EUR

Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Huawei | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione