Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Huawei | Ascend P20

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Huawei Ascend P20 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Tet 00:27 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet Huawei 20 pro mat 128 gb

110 EUR

19 Dhj 21:05 Telefona celular , Ferizaj

Huawei 128giga

200 EUR

05 Dhj 22:08 Telefona celular , Prizren

Huawei P20

80 EUR Price Reduced

29 Pri 13:21 Telefona celular , Gjilan

Shitet urgjent

75 EUR

31 Mar 19:57 Telefona celular , Rahovec

Huawei P20

150 EUR

18 Mar 22:26 Telefona celular , Gjilan

huawei P20

220 EUR

31 Jan 18:19 Telefona celular , Gjilan

blejme telefona

20 Jan 19:35 Telefona celular , Skenderaj

Huawei

1 EUR

20 Jan 19:35 Telefona celular , Skenderaj

Shitet Huawei P20

1 EUR

26 Nën 22:25 Telefona celular , Prizren

Teleofn

110 EUR

03 Nën 10:25 Telefona celular , Kaçanik

Shitet ose ndrrohet huawei p20

150 EUR

02 Nën 12:18 Telefona celular , Kaçanik

Shitet ose ndrrohet huawei p20

150 EUR

14 Gush 18:33 Telefona celular , Skenderaj

Shes telin

55 EUR

31 Korr 22:59 Telefona celular , Vushtrri

huawei

240 EUR

28 Korr 21:51 Telefona celular , Gjilan

huawei p20

200 EUR

12 Pri 00:28 Telefona celular , Prizren

Shitet Huawei Nove 5t super qmim

310 EUR

28 Jan 23:12 Telefona celular , Prishtinë

HUAWEI P20 64 GB 4 GB RAM DUOS

210 EUR Price Reduced

19 Jan 09:43 Telefona celular , Fushë Kosovë

shitet HUAWEİ P20

210 EUR

25 Dhj 18:57 Telefona celular , Skenderaj

Huawei Boj Ndrrim

235 EUR

14 Dhj 12:32 Telefona celular , Skenderaj

HUAWEI P20

240 EUR

09 Dhj 16:55 Telefona celular , Gjilan

Gjithqka

1 EUR

17 Tet 20:02 Telefona celular , Prishtinë

Shes huawei p20

260 EUR

12 Tet 18:44 Telefona celular , Viti

Huawei P20

80 EUR

07 Sht 09:49 Telefona celular , Prishtinë

Shes huawei P 20

290 EUR

03 Sht 00:28 Telefona celular , Besianë

HUAWEI P20 Pro

650 EUR

07 Qer 16:30 Telefona celular , Prizren

Huawei P20 Leica Camera U SHIT

350 EUR

12 Jan 13:10 Telefona celular , Prizren

Huawei

30 Dhj 21:28 Telefona celular , Drenas

Huwai P20 128 GB

400 EUR

25 Sht 10:57 Telefona celular , Prizren

HUAWEI P20

466 EUR

06 Sht 16:07 Telefona celular , Prizren

Huawei p20 128Gb

430 EUR

19 Gush 11:17 Telefona celular , Gjilan

Huawei p20

430 EUR

05 Gush 21:18 Telefona celular , Prizren

Huawei p20

275 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Huawei Ascend P20 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione