Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Huawei | Ascend P20 Lite

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Huawei Ascend P20 Lite | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Mar 10:47 Telefona celular , Pejë

Huawei 64gb

75 EUR Price Reduced

16 Maj 17:41 Telefona celular , Gjakovë

HUAWEI P20

50 EUR Price Reduced

10 Shk 12:43 Telefona celular , Ferizaj

Shitet huavei p20 lite 64GB

100 EUR

12 Dhj 19:43 Telefona celular , Therandë

Huawei P20 Lite

80 EUR

16 Nën 12:09 Telefona celular , Ferizaj

180

180 EUR

02 Nën 15:59 Telefona celular , Pejë

Huawei P20 4/64

99 EUR

24 Sht 20:02 Telefona celular , Prizren

Huawei p20 lite

90 EUR

19 Mar 08:17 Telefona celular , Gjilan

Huawei P20 lite

130 EUR

19 Dhj 21:28 Telefona celular , Prishtinë

Huawei P20 Lite

39 EUR

01 Dhj 19:41 Telefona celular , Ferizaj

Shes

1 EUR

07 Qer 20:54 Telefona celular , Skenderaj

Huawei

01 Maj 15:11 Telefona celular , Drenas

shes ndrrohet

1 EUR

30 Pri 19:39 Telefona celular , Drenas

shitet ndrrohet

1 EUR

02 Pri 10:28 Telefona celular , Drenas

Huawei p20 lite

150 EUR

01 Pri 20:46 Telefona celular , Drenas

Huawei p20 lite

180 EUR

01 Pri 20:09 Telefona celular , Fushë Kosovë

huawei p20 lite

180 EUR

15 Shk 14:37 Telefona celular , Vushtrri

HUAWEI

70 EUR

15 Shk 12:25 Telefona celular , Gjilan

Hu Ascend P20 lite

100 EUR

10 Jan 08:22 Telefona celular , Prishtinë

Huawei p 20 lite

195 EUR

03 Jan 15:15 Telefona celular , Prizren

Huawei P20 lite

155 EUR

30 Dhj 18:25 Telefona celular , Prizren

Shitet Urgjent Huawai P20 Lite !!

150 EUR Price Reduced

18 Sht 19:48 Telefona celular , Ferizaj

Huawei P20lite

150 EUR

13 Sht 16:22 Telefona celular , Viti

Shitet telefoni

150 EUR

09 Sht 08:24 Telefona celular , Ferizaj

Huawei P20 lite

150 EUR

16 Korr 19:49 Telefona celular , Gjilan

Huawei p20 lite

130 EUR

05 Korr 23:20 Telefona celular , Ferizaj

Huawei p20 LITE

150 EUR

07 Maj 14:41 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Huawei i ri

190 EUR

06 Maj 19:21 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Huawei i ri

190 EUR

30 Mar 11:29 Telefona celular , Gjilan

Huawei p20 lite

220 EUR

15 Mar 19:21 Telefona celular , Viti

Huawei

390 EUR

13 Shk 19:22 Telefona celular , Fushë Kosovë

huawei P20 Lite pa perdor

250 EUR

05 Shk 11:33 Telefona celular , Deçan

Shes telefonin Huawei me dy kartela.

130 EUR

10 Tet 21:43 Telefona celular , Prizren

Huawei p20 lite

320 EUR

21 Sht 20:12 Telefona celular , Mitrovicë

Huawei

280 EUR

02 Gush 19:01 Telefona celular , Gjilan

Huawei P 20lite

330 EUR

21 Maj 03:03 Telefona celular , Prizren

HUAWEI P20 LITE 64GB kaltert i ri

450 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Huawei Ascend P20 Lite | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione