Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Huawei | Ascend P8

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Huawei Ascend P8 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Shk 08:28 Telefona celular , Prishtinë

Huawei P8 ��

30 EUR

15 Jan 17:39 Telefona celular , Malishevë

Shes telefon

45 EUR Price Reduced

31 Mar 21:07 Telefona celular , Prishtinë

HUAWEI P8

50 EUR

27 Mar 06:45 Telefona celular , Prishtinë

HUAWEI P8

50 EUR

28 Jan 08:58 Telefona celular , Ferizaj

Shitet

60 EUR

15 Tet 11:50 Telefona celular , Prishtinë

Huawei p8

70 EUR

29 Korr 00:11 Telefona celular , Prizren

u shittt

130 EUR

08 Maj 22:55 Telefona celular , Prizren

Shitet

08 Jan 10:08 Telefona celular , Prizren

Shes

60 EUR

19 Shk 20:01 Telefona celular , Therandë

Huawei P8

90 EUR

15 Shk 22:50 Telefona celular , Prizren

Huawei

100 EUR

29 Jan 10:27 Telefona celular , Prizren

Huawei p8

70 EUR Price Reduced

15 Tet 09:13 Telefona celular , Prishtinë

Shes Huawei GOLD 2016

140 EUR

04 Tet 10:24 Telefona celular , Gjakovë

huawei p8

90 EUR

02 Qer 16:45 Telefona celular , Prizren

Huawel p8

100 EUR

21 Pri 01:21 Telefona celular , Kaçanik

Huawei

170 EUR

08 Pri 16:01 Telefona celular , Vushtrri

Shes telefonin

03 Pri 19:19 Telefona celular , Prishtinë

Shes Huawei p8

110 EUR

28 Jan 13:44 Telefona celular , Prishtinë

Huawei P8

200 EUR

21 Jan 13:07 Telefona celular , Gjakovë

Huawei.p8

69 EUR

09 Sht 13:22 Telefona celular , Gjilan

Shitet

150 EUR

25 Gush 17:56 Telefona celular , Gjilan

shitet huawei p8

140 EUR

17 Gush 09:34 Telefona celular , Gjakovë

Huawei

70 EUR

04 Gush 19:20 Telefona celular , Gjilan

Huawei P8

178 EUR

28 Mar 15:53 Telefona celular , Lipjan

Shitet huawei p7

130 EUR Price Reduced

13 Shk 20:03 Telefona celular , Drenas

Shitet

180 EUR

12 Shk 23:37 Telefona celular , Prishtinë

Huawei P8

200 EUR

09 Shk 13:13 Telefona celular , Prizren

Urgjent shitet

120 EUR

13 Jan 14:37 Telefona celular , Ferizaj

huawei p8lit

160 EUR

03 Jan 12:05 Telefona celular , Viti

huawei p8

210 EUR

11 Korr 11:42 Telefona celular , Fushë Kosovë

Huawei P9

550 EUR

20 Qer 15:24 Telefona celular , Prizren

Huawei P8

279 EUR

09 Maj 15:00 Telefona celular , Fushë Kosovë

Huawei P8

300 EUR Price Reduced

29 Shk 18:46 Telefona celular , Prishtinë

HUAWEI

320 EUR

17 Dhj 00:47 Telefona celular , Lipjan

Shitet

225 EUR

26 Nën 02:47 Telefona celular , Gjilan

Hawaii p8 lite

190 EUR

16 Sht 17:32 Telefona celular , Kaçanik

Huawei

25 EUR Price Reduced

05 Sht 15:09 Telefona celular , Prishtinë

Huawei rbm2

30 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Huawei Ascend P8 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione