Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Huawei | Ascend Y330

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Huawei Ascend Y330 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Korr 19:47 Telefona celular , Dardanë

Huawei Ascend Y330

39 EUR Price Reduced

29 Mar 11:59 Telefona celular , Prishtinë

Huawei Y330

15 EUR

03 Sht 22:09 Telefona celular , Prizren

Shitet

25 EUR

11 Korr 11:01 Telefona celular , Prishtinë

Super gjendje

20 EUR

11 Korr 09:33 Telefona celular , Prishtinë

Ne gjendje perfekte

20 EUR

06 Pri 17:26 Telefona celular , Therandë

Shes Huawei

40 EUR

30 Tet 12:58 Telefona celular , Burim

Shitet Telefoni

20 EUR

07 Pri 22:01 Telefona celular , Pejë

Huawei

50 EUR

14 Shk 19:37 Telefona celular , Malishevë

Hawei Y330-UO1

50 EUR

09 Jan 16:50 Telefona celular , Rahovec

shitet ose ndrrohet telefoni

40 EUR

17 Dhj 11:39 Telefona celular , Burim

Huawei 15 ero

15 EUR

08 Sht 19:56 Telefona celular , Viti

Shitet Urgjent.

30 EUR

24 Qer 03:02 Telefona celular , Prizren

Huawei y330

40 EUR

27 Mar 17:52 Telefona celular , Gjakovë

Huawei y330

35 EUR

15 Mar 20:07 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Huawei Y330

35 EUR

04 Mar 20:03 Telefona celular , Ferizaj

Telefon

25 EUR

25 Shk 21:00 Telefona celular , Malishevë

Huawei

30 EUR

01 Shk 09:45 Telefona celular , Gjilan

Huawei urgjent

60 EUR

30 Jan 18:28 Telefona celular , Fushë Kosovë

Shes telefonin (Huawei)

3 040 EUR

30 Jan 02:44 Telefona celular , Prizren

huawei super qmim!

35 EUR

28 Jan 17:08 Telefona celular , Prishtinë

Huawei ascend y330

25 EUR Price Reduced

28 Jan 17:07 Telefona celular , Gjilan

Shes Huawei Ascend y330

25 EUR Price Reduced

03 Jan 16:21 Telefona celular , Ferizaj

Shitet Huawei Ascend y330

60 EUR

26 Dhj 22:31 Telefona celular , Viti

Huawey y330 i ri

50 EUR

02 Dhj 12:04 Telefona celular , Mitrovicë

Shes Huawei

30 EUR

16 Nën 21:37 Telefona celular , Gjakovë

Hyawei Ascend Y330

45 EUR

14 Nën 22:20 Telefona celular , Ferizaj

HUAWEI ASCEND Y 330

40 EUR

13 Nën 03:19 Telefona celular , Prishtinë

Huawei

40 EUR

08 Nën 18:27 Telefona celular , Gjilan

Shitet Huawei Bejm edhe Ndrrim

35 EUR

02 Nën 22:40 Telefona celular , Drenas

Telefon

40 EUR

07 Tet 12:17 Telefona celular , Prishtinë

Huawei y330 dhe y530

01 Sht 19:14 Telefona celular , Lipjan

Huawei

35 EUR

18 Gush 14:19 Telefona celular , Gjilan

huawei y330

65 EUR

12 Gush 19:50 Telefona celular , Prishtinë

Huawei Ascend y330

55 EUR

12 Gush 19:30 Telefona celular , Gjilan

SHES huaweu ascend y330

55 EUR

04 Gush 12:14 Telefona celular , Pejë

Huawei

60 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Huawei Ascend Y330 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione