Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Huawei | Ascend Y530

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Huawei Ascend Y530 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Jan 11:12 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Huawei Ascend y530-u00

15 EUR Price Reduced

07 Tet 16:47 Telefona celular , Vushtrri

Shitet Huawei Ascend Y530

30 EUR

14 Sht 15:38 Telefona celular , Klinë

Shitet Telefoni

59 EUR

16 Mar 15:21 Telefona celular , Ferizaj

Shitet

30 EUR

22 Gush 18:09 Telefona celular , Ferizaj

huawei

95 EUR

21 Gush 22:21 Telefona celular , Ferizaj

Tel

65 EUR

30 Korr 16:36 Telefona celular , Lipjan

Huawei y530

55 EUR

30 Pri 18:50 Telefona celular , Dardanë

Huawei

35 EUR

08 Jan 18:19 Telefona celular , Rahovec

Huawei Ascend Y530

40 EUR

28 Dhj 20:49 Telefona celular , Rahovec

Huawei Ascend Y530

55 EUR

16 Nën 00:17 Telefona celular , Prishtinë

Huawei 530

65 EUR

09 Tet 11:30 Telefona celular , Ferizaj

Huawei Ascend Y530

59 EUR

22 Sht 19:28 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Huawei y530

65 EUR

23 Gush 16:08 Telefona celular , Gjilan

Uhapy modeli UP520

90 EUR

27 Korr 15:23 Telefona celular , Prizren

Shes telefonin

90 EUR

28 Maj 18:06 Telefona celular , Klinë

Huawei ascend y530

100 EUR

04 Maj 17:45 Telefona celular , Prizren

huawei y530

50 EUR

02 Maj 09:44 Telefona celular , Malishevë

Huawei Y530 U00

60 EUR

26 Pri 09:50 Telefona celular , Gjilan

telefon Huawei Natel Y 530

85 EUR Price Reduced

26 Pri 09:47 Telefona celular , Gjilan

Huawei Y 530

79 EUR Price Reduced

20 Pri 21:25 Telefona celular , Prishtinë

Shitet HUAWEI Y530 -U00

50 EUR Price Reduced

17 Pri 16:20 Telefona celular , Prizren

Huawei y530

90 EUR

10 Pri 22:07 Telefona celular , Prizren

Huawei

55 EUR Price Reduced

03 Pri 18:41 Telefona celular , Pejë

Huawei

100 EUR

29 Mar 16:30 Telefona celular , Malishevë

HUAWEI

60 EUR

24 Mar 19:27 Telefona celular , Dardanë

Huawei y 530

120 EUR

21 Mar 22:25 Telefona celular , Prizren

Huawei y 540 urgjent

60 EUR Price Reduced

19 Mar 18:57 Telefona celular , Malishevë

Huawei y530

70 EUR

14 Mar 23:25 Telefona celular , Dardanë

Huawei

40 EUR

07 Mar 18:49 Telefona celular , Gjilan

Huawei Ascend Y530

85 EUR Price Reduced

04 Shk 11:37 Telefona celular , Ferizaj

huawei 530

60 EUR

20 Jan 20:36 Telefona celular , Gjilan

Huawei Ascend y530

60 EUR

06 Jan 22:35 Telefona celular , Drenas

Huawei

100 EUR

28 Dhj 17:21 Telefona celular , Lipjan

HUAWEI Y530-U00

80 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Huawei Ascend Y530 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione