Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Huawei | P40 Lite

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Huawei P40 Lite | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:09 Telefona celular , Ferizaj

Shitet huawei P40 lite E

135 EUR Price Reduced

05 Nën 12:32 Telefona celular , Prizren

U shittt

130 EUR

01 Tet 14:40 Telefona celular , Prizren

P40 lite 6/128

130 EUR

02 Qer 19:07 Telefona celular , Prizren

P40 lite 4/64

140 EUR

22 Shk 12:53 Telefona celular , Prizren

P40 Lite E

80 EUR

19 Shk 11:42 Telefona celular , Gjilan

huawei p40 lite

180 EUR

24 Dhj 11:18 Telefona celular , Gjilan

huawei

185 EUR

27 Tet 14:31 Telefona celular , Prizren

U shittt

155 EUR

11 Tet 12:45 Telefona celular , Prizren

Huawei P40 Lite E

120 EUR

07 Tet 10:09 Telefona celular , Gjilan

Huawei

140 EUR

30 Sht 14:00 Telefona celular , Mitrovicë

Huawei p40 lite E

150 EUR

17 Sht 15:48 Telefona celular , Lipjan

shitet

1 EUR

14 Sht 19:33 Telefona celular , Prizren

P40 lite. 6/128

180 EUR

27 Gush 02:56 Telefona celular , Prizren

Shitet telefon huawei p40

110 EUR

17 Shk 17:40 Telefona celular , Ferizaj

Shitet Huawei P40 lite E

165 EUR

25 Jan 15:53 Telefona celular , Prishtinë

Huawei p40 duos 6g ram

190 EUR

16 Dhj 18:17 Telefona celular , Prishtinë

Ndrroher shitet

200 EUR

10 Dhj 14:08 Telefona celular , Fushë Kosovë

Shes ose ndrroj Huawei P40 Pro

600 EUR

07 Dhj 06:53 Telefona celular , Prishtinë

shitet ndrrohet

180 EUR

09 Nën 19:53 Telefona celular , Prizren

Huawei p40 lite

100 EUR

05 Nën 22:58 Telefona celular , Prizren

u shittt

180 EUR

12 Sht 07:12 Telefona celular , Prishtinë

shitet ndrrohet

260 EUR

11 Sht 12:51 Telefona celular , Prishtinë

shitet ndrrohet

250 EUR

17 Gush 12:01 Telefona celular , Pejë

Huawei

230 EUR Price Reduced

30 Korr 23:31 Telefona celular , Ferizaj

Huawei P40 Lite 6Gb ram - 128 Gb rom

270 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Huawei P40 Lite | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione