Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Huawei | Mate 20 Pro

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Huawei Mate 20 Pro | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Mar 01:34 Telefona celular , Gjilan

Huawei Mate 20Pro ��

225 EUR

09 Mar 02:06 Telefona celular , Gjilan

Huawei Mate 20Pro ��

225 EUR

09 Mar 01:22 Telefona celular , Gjilan

Huawei Mate 20Pro ��

225 EUR

15 Pri 17:03 Telefona celular , Prizren

u shittt

250 EUR Price Reduced

13 Mar 11:11 Telefona celular , Prishtinë

Shes Huawei Mate 20 Pro

90 EUR

12 Mar 12:17 Telefona celular , Prizren

Huawei mate 20 pro (128/6) si i ri

269 EUR

03 Sht 14:56 Telefona celular , Prishtinë

Huawei Mate 20 pro

239 EUR

27 Gush 12:37 Telefona celular , Skenderaj

Huawei Mate20 Pro

230 EUR

23 Gush 09:26 Telefona celular , Gjilan

huawei mate 20 pro 128gb

370 EUR

22 Gush 10:21 Telefona celular , Skenderaj

Huawei mate 20 pro

280 EUR

13 Qer 18:03 Telefona celular , Prizren

u shitt

250 EUR

31 Maj 23:22 Telefona celular , Skenderaj

Huawei Mate 20 Pro

270 EUR

02 Maj 22:26 Telefona celular , Gjakovë

huawei mate20 pro

170 EUR

20 Pri 14:57 Telefona celular , Gjakovë

huawei mate 20 pro

240 EUR

20 Shk 12:21 Telefona celular , Gjilan

huawei mate 20 pro

280 EUR

07 Shk 22:03 Telefona celular , Gjilan

Huawei Mate 20 pro

280 EUR

01 Shk 21:18 Telefona celular , Gjilan

Huawei Mate 20 Pro

280 EUR

13 Tet 18:42 Telefona celular , Gjilan

Huawei Mate 20 Pro

310 EUR

08 Sht 20:59 Telefona celular , Pejë

Huawei Mate 20 Pro

310 EUR

08 Sht 12:15 Telefona celular , Pejë

Huawei Mate 20 Pro

310 EUR

03 Qer 10:29 Telefona celular , Prizren

shitet

340 EUR

01 Qer 13:29 Telefona celular , Prizren

Shitet

355 EUR

30 Maj 19:29 Telefona celular , Prizren

Ne shitje

365 EUR

21 Pri 19:29 Telefona celular , Prizren

Shitet

366 EUR

15 Pri 11:35 Telefona celular , Gjilan

huawe mate20pro

390 EUR

12 Pri 01:48 Telefona celular , Prizren

Shitet

366 EUR

10 Pri 20:58 Telefona celular , Prizren

U shitt

340 EUR

19 Shk 12:08 Telefona celular , Prizren

U shittt

400 EUR

28 Jan 15:40 Telefona celular , Prizren

Ne gjendje te rregullt

380 EUR

27 Jan 13:57 Telefona celular , Gjilan

Huawei mate 20 pro iri 128gb

400 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Huawei Mate 20 Pro | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione