Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Huawei Mate 40 Pro Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Huawei Mate 40 Pro | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Jan 01:19 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Mate 40 Pro  ·  Drenas

Huawei mate 40 pro 256gb

200 EUR

05 Jan 17:08 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Mate 40 Pro  ·  Prizren

Huawei Mate 40 Pro 256Gb

365 EUR

21 Nën 02:27 Shitore Telefona celular  ·  Huawei  ·  Mate 40 Pro  ·  Prizren

U shitttt

500 EUR

Shitësit të Besuar
09 Korr 23:05 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Mate 40 Pro  ·  Viti

Shitet Huawei Mate 40 Pro/ 256gb (8 gb ram)

555 EUR

08 Dhj 15:51 Shitore Telefona celular  ·  Huawei  ·  Mate 40 Pro  ·  Prizren

U shittt

710 EUR

Shitësit të Besuar
31 Tet 17:43 Shitore Telefona celular  ·  Huawei  ·  Mate 40 Pro  ·  Prizren

U shittt

720 EUR

Shitësit të Besuar
21 Tet 19:31 Shitore Telefona celular  ·  Huawei  ·  Mate 40 Pro  ·  Prizren

U shittt

740 EUR

Shitësit të Besuar
20 Tet 20:05 Shitore Telefona celular  ·  Huawei  ·  Mate 40 Pro  ·  Prizren

Mate 40 pro

720 EUR

Shitësit të Besuar
16 Tet 11:18 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Mate 40 Pro  ·  Prishtinë

Huawei Mate 40 pro

699 EUR

05 Gush 08:45 Shitore Telefona celular  ·  Huawei  ·  Mate 40 Pro  ·  Prizren

U shittt

850 EUR

Shitësit të Besuar
29 Korr 12:36 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Mate 40 Pro  ·  Ferizaj

Huawei mate 40 pro 256GB 2 jav iperdort

700 EUR Price Reduced

11 Qer 08:59 Shitore Telefona celular  ·  Huawei  ·  Mate 40 Pro  ·  Prizren

U shittt

920 EUR

Shitësit të Besuar
08 Qer 12:08 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Mate 40 Pro  ·  Prishtinë

Huawei Mate 40Pro

779 EUR

18 Pri 22:34 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Mate 40 Pro  ·  Prishtinë

Huawei Mate 40Pro

8 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Huawei Mate 40 Pro | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione