Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Huawei | P30 lite

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Huawei P30 lite | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Mar 16:08 Telefona celular , Prizren

Huawei P30 lite 128Gb

99 EUR Price Reduced

11 Mar 21:31 Telefona celular , Mitrovicë

Huawei P30 lite 128gb 4 gb Ram

155 EUR

25 Dhj 17:43 Telefona celular , Gjilan

Shiter urgjent

110 EUR

02 Tet 02:28 Telefona celular , Besianë

Shitet tel Huawei P30 lite 128 giga

140 EUR Price Reduced

28 Sht 19:40 Telefona celular , Prizren

Huawei p30 lite

120 EUR

09 Sht 20:43 Telefona celular , Lipjan

UrGjent

150 EUR

30 Korr 14:22 Telefona celular , Vushtrri

Huawei p30 Lite

190 EUR

21 Korr 14:12 Telefona celular , Ferizaj

Shes Huawei dhe Samsung

1 EUR

16 Korr 15:25 Telefona celular , Prizren

HUAWEI P30 LITE

130 EUR

05 Maj 03:49 Telefona celular , Skenderaj

Shitet 128giga

180 EUR

05 Pri 11:21 Telefona celular , Gjilan

Huawei p30lite

169 EUR

18 Mar 22:26 Telefona celular , Gjilan

huawei P30 lite

250 EUR

22 Jan 07:59 Telefona celular , Gjilan

Huawei P30 lite

190 EUR Price Reduced

07 Jan 15:09 Telefona celular , Prizren

Huawei P30lite 128GB

14 Dhj 13:43 Telefona celular , Gjakovë

huawei

250 EUR

14 Dhj 12:26 Telefona celular , Gjakovë

Huawei P30 lite

250 EUR

14 Dhj 12:17 Telefona celular , Gjakovë

Huawei P30

250 EUR

21 Nën 16:59 Telefona celular , Prizren

p30 lite

140 EUR

17 Nën 14:20 Telefona celular , Prizren

Huawei p30 lite

160 EUR

03 Nën 10:20 Telefona celular , Prizren

Huawei p30 lite

190 EUR

10 Tet 16:55 Telefona celular , Pejë

Huawei P30 Lite

1 EUR

07 Sht 18:31 Telefona celular , Gjilan

HUAWEI P30 lite

320 EUR

07 Korr 21:08 Telefona celular , Gjilan

Shitet Huawe p30 lite paket

250 EUR

24 Pri 16:40 Telefona celular , Ferizaj

Huawei p30 lite

130 EUR

29 Shk 18:46 Telefona celular , Prizren

Huawei p30 lite

150 EUR

11 Shk 20:45 Telefona celular , Prizren

U shittt

215 EUR

29 Jan 16:56 Telefona celular , Prizren

Huawei P30 lite 128gb

249 EUR

03 Jan 23:49 Telefona celular , Fushë Kosovë

huawei

250 EUR

28 Dhj 11:51 Telefona celular , Therandë

Huawei p30

300 EUR

27 Dhj 12:39 Telefona celular , Fushë Kosovë

huawei

260 EUR

24 Nën 22:45 Telefona celular , Gjilan

Huawei

230 EUR

18 Nën 14:32 Telefona celular , Prishtinë

huawei p30 lite duos 128gb hapsir

250 EUR

03 Sht 14:19 Telefona celular , Prizren

u shittt

345 EUR

31 Gush 22:41 Telefona celular , Shtërpcë

Huawei p30 lite

272 EUR

30 Gush 20:22 Telefona celular , Prizren

P30 lite 128

345 EUR

06 Gush 20:12 Telefona celular , Prishtinë

Huawei P30

500 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Huawei P30 lite | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione