Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Huawei | P40 Pro

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Huawei P40 Pro | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Mar 21:04 Telefona celular , Prizren

Huawei p40 pro

370 EUR

20 Jan 11:35 Telefona celular , Prizren

Huawei p40 pro (256/8) perfekt

449 EUR

13 Jan 00:07 Telefona celular , Pejë

Huawei P40 Pro

350 EUR

23 Dhj 08:01 Telefona celular , Prishtinë

Huawei p40 pro

380 EUR

01 Dhj 16:24 Telefona celular , Prizren

P40 pro 8/256

340 EUR

08 Sht 12:29 Telefona celular , Prishtinë

shitet urgjent

350 EUR

07 Gush 16:28 Telefona celular , Prishtinë

Huawei p40 pro

21 Korr 19:07 Telefona celular , Prizren

Huawei p40 pro!! 8/256gb

140 EUR Price Reduced

14 Qer 10:49 Telefona celular , Prizren

Urgjent shitet

380 EUR

26 Shk 17:50 Telefona celular , Prizren

p40 pro

380 EUR

02 Shk 04:02 Telefona celular , Prishtinë

Celuar

650 EUR

02 Shk 04:02 Telefona celular , Prishtinë

Celuar

650 EUR

04 Jan 14:38 Telefona celular , Prizren

800

800 EUR

08 Dhj 19:34 Telefona celular , Ferizaj

Huawei p20 pro 128gb 6 ram

200 EUR

01 Dhj 08:52 Telefona celular , Prizren

U shittt

365 EUR

25 Nën 15:49 Telefona celular , Prizren

U shittt

410 EUR

18 Nën 12:01 Telefona celular , Besianë

Huawei P40 Pro

1 EUR

12 Nën 19:08 Telefona celular , Prizren

U shittt

425 EUR

22 Tet 00:56 Telefona celular , Prizren

Shitet

400 EUR

22 Tet 00:56 Telefona celular , Prizren

Shitet

400 EUR

22 Tet 00:52 Telefona celular , Shtime

Huawei P40 Pro 5G 256Gb 8Gb Ram

650 EUR

15 Sht 19:31 Telefona celular , Prizren

U shittt

430 EUR Price Reduced

19 Gush 15:53 Telefona celular , Prizren

P40 Pro 8256

430 EUR

09 Gush 15:13 Telefona celular , Prishtinë

Huawei p40 pro

420 EUR

05 Gush 20:05 Telefona celular , Prishtinë

Huawei p40 pro

03 Gush 11:53 Telefona celular , Prizren

huawei

550 EUR

24 Korr 11:09 Telefona celular , Prizren

U shittt

460 EUR

28 Qer 19:40 Telefona celular , Prizren

U shittt

460 EUR

09 Maj 15:55 Telefona celular , Prizren

huawei pro40

650 EUR

26 Pri 15:49 Telefona celular , Prizren

Huawei P40 Pro 5G 256/8Gb

470 EUR

21 Pri 12:58 Telefona celular , Prishtinë

Huawei P40Pro i ri

499 EUR

18 Pri 22:34 Telefona celular , Prishtinë

Huawei P40 PRO

499 EUR

24 Mar 07:16 Telefona celular , Ferizaj

Huawei p40 pro

669 EUR

20 Mar 17:15 Telefona celular , Ferizaj

Huawei p40 pro

669 EUR

23 Shk 05:03 Telefona celular , Prishtinë

P40 pro

595 EUR

13 Jan 00:16 Telefona celular , Gjakovë

Huawei P40 Pro 256 GB

560 EUR

21 Dhj 08:53 Telefona celular , Prizren

Huawei p40 pro

600 EUR

20 Dhj 15:08 Telefona celular , Prizren

U shittt

550 EUR

10 Dhj 08:15 Telefona celular , Fushë Kosovë

Huawei P40 Pro 5G

620 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Huawei P40 Pro | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione