Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Huawei | Y625

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Huawei Y625 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Jan 02:23 Telefona celular , Prishtinë

huawei

70 EUR

13 Tet 13:40 Telefona celular , Gjilan

Hawei Y6 2019

65 EUR

29 Tet 21:38 Telefona celular , Prizren

Huawei

25 EUR

14 Tet 11:03 Telefona celular , Fushë Kosovë

Huawei

30 EUR

20 Qer 10:24 Telefona celular , Pejë

Huawei y6 16gb i sapo ardhur nga ch

50 EUR

23 Jan 20:28 Telefona celular , Prizren

Samsung dhe Huawei

85 EUR

07 Jan 15:58 Telefona celular , Ferizaj

hauwei

40 EUR

23 Dhj 11:21 Telefona celular , Prizren

Huawei

60 EUR Price Reduced

02 Dhj 23:04 Telefona celular , Gjilan

shes huawei y625 i ardhur nga zvicrab

50 EUR

13 Sht 15:10 Telefona celular , Prishtinë

Huawei y625

60 EUR

12 Sht 18:26 Telefona celular , Prishtinë

95€,

95 EUR

08 Maj 23:53 Telefona celular , Gjilan

Huawei Y625

65 EUR

23 Pri 15:58 Telefona celular , Gjilan

shitet huawei y625 U SHIT FLM MERRJEP

55 EUR Price Reduced

19 Pri 14:22 Telefona celular , Pejë

HUAWEI Y625

80 EUR

01 Mar 18:10 Telefona celular , Besianë

Shes huawei

60 EUR

26 Shk 12:46 Telefona celular , Viti

Huawei y621

75 EUR

22 Shk 12:59 Telefona celular , Prizren

Huawei

79 EUR

08 Shk 14:05 Telefona celular , Deçan

Huawei Y625

140 EUR

28 Jan 20:13 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Huawei

190 EUR

16 Jan 08:53 Telefona celular , Ferizaj

Huawei

18 Dhj 15:14 Telefona celular , Prizren

Telefona

100 EUR

01 Dhj 19:12 Telefona celular , Burim

huawei y625

120 EUR

21 Nën 22:37 Telefona celular , Prizren

shes

60 EUR

06 Sht 17:33 Telefona celular , Vushtrri

Huawei Y625

100 EUR

29 Gush 16:41 Telefona celular , Gjakovë

huawei y625

120 EUR

24 Gush 23:42 Telefona celular , Malishevë

shes ose nrroj telefonin sh

90 EUR

23 Gush 22:49 Telefona celular , Malishevë

telefoni per shitje

3 EUR

21 Gush 13:42 Telefona celular , Malishevë

Shitet telefoni

1 EUR

26 Korr 11:02 Telefona celular , Lipjan

Shes Huawei y6 ne Gjendje perfekte .

70 EUR

29 Pri 15:55 Telefona celular , Ferizaj

Huawei

125 EUR

11 Pri 18:20 Telefona celular , Gjilan

telefona

90 EUR

07 Pri 23:11 Telefona celular , Besianë

Huawei Y625

160 EUR

27 Mar 18:05 Telefona celular , Klinë

Shes telefon..

120 EUR

14 Shk 13:11 Telefona celular , Prishtinë

Huawei y625

95 EUR

05 Shk 18:24 Telefona celular , Gjakovë

Shitet HUAWEI

120 EUR

31 Jan 19:45 Telefona celular , Prishtinë

Huawei Y625

130 EUR

23 Dhj 09:45 Telefona celular , Gjilan

HUAWEI Y625

110 EUR

19 Dhj 14:07 Telefona celular , Gjilan

Huawei y625

125 EUR

14 Dhj 09:41 Telefona celular , Gjilan

shitet huawei y625

125 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Huawei Y625 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione