Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura i-mobile Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | i-mobile | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Shk 12:56 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

iPhone XS MAX GOLD 256gb 043800556

160 EUR

14 Tet 22:59 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Iphone 14 i ri

740 EUR

13 Tet 17:32 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

iphone 14 i ri

780 EUR

15 Gush 11:22 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

IPHONE 11 64GB SIKUR I RI

295 EUR

25 Korr 01:14 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Numri i Telefonit

200 EUR

27 Maj 09:29 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet numri i celularit gjerman

10 EUR

19 Maj 07:28 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shes telefonin si i ri

120 EUR

19 Jan 16:14 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Shiten 3 iphone 6

1 EUR

03 Jan 20:22 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Ipad 9.7 Pro 32GB Gold

240 EUR

30 Sht 23:21 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Redmi

28 Korr 17:34 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Iphone 11

275 EUR

11 Korr 23:31 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model Tjeter  ·  Dragash

iphone xs

200 EUR

15 Pri 15:39 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

iphone 13pro

950 EUR

15 Pri 15:33 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

iphone 13pro

950 EUR

13 Pri 20:59 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

iphone 12pro max

960 EUR

19 Mar 18:16 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

shitet nr 048888323

27 Shk 23:40 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Iphone

500 EUR

06 Tet 22:25 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Iphone 7+

200 EUR

30 Sht 14:44 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Galaxy S7 edge  ·  Rahovec

S7 edge

200 EUR

30 Korr 22:00 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  iPhone 3  ·  Gjilan

Shes Ipad air 3 Mini

230 EUR

23 Qer 17:49 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  iPhone 4s  ·  Prizren

Shes iphone 4s

25 EUR

12 Qer 00:52 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  iPhone 7  ·  Prishtinë

Iphone 7

400 EUR

15 Mar 09:23 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  iPhone 6  ·  Ferizaj

Iphone 6 64 gb

190 EUR

08 Mar 20:35 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  iPhone 6s  ·  Dardanë

Iphone 6s 16gb

235 EUR

15 Jan 19:03 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Nexus 6p  ·  Prizren

Nexus 6p 64 giga

220 EUR

15 Jan 15:13 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  iPhone 7  ·  Ferizaj

iphone

350 EUR

10 Jan 21:16 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  iPhone 6  ·  Drenas

Iphone 6

220 EUR

29 Tet 10:11 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Wiko  ·  Prizren

Wiko

60 EUR

24 Sht 07:23 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  iPhone 5  ·  Prizren

IPhone 5 64 giga

115 EUR Price Reduced

22 Sht 10:58 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  iPhone 5s  ·  Gjakovë

Iphone 5s

65 EUR

31 Gush 17:15 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  100  ·  Viti

i_mobile

50 EUR

07 Gush 14:42 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  iPhone 5s  ·  Prizren

Ndrim i Iphone 5 S me Samsung S6

12 Qer 22:01 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  iPhone 6  ·  Vushtrri

iPhone 6 16 GB

265 EUR

20 Maj 20:24 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  Cat  ·  Prishtinë

Cat b15q

150 EUR

08 Maj 17:11 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  iPhone 5s  ·  Gjilan

Iphone 5s

170 EUR

03 Maj 21:26 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  iPhone 4  ·  Skenderaj

Skenderaj

40 EUR

12 Shk 21:50 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  iPhone 6  ·  Gjilan

Shitje

320 EUR

06 Shk 18:39 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  iPhone 5s  ·  Ferizaj

Iphon 5s 32 g

175 EUR

01 Shk 12:44 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  iPhone 5  ·  Ferizaj

Iphone 5

150 EUR

31 Dhj 17:59 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  iPhone 6s  ·  Gjilan

Iphone 64 gb

500 EUR

26 Dhj 18:24 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  iPhone 5  ·  Gjilan

Telefon

04 Dhj 12:54 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  iPhone 4  ·  Rahovec

Iphone 4

50 EUR

09 Nën 14:43 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  iPhone 4  ·  Prizren

Iphone 4

50 EUR

20 Gush 11:03 Telefona celular  ·  i-mobile  ·  iPhone 5s  ·  Pejë

Iphone 5s Fier!!!!!

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | i-mobile | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione