Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lenovo Të gjitha në Kosovë

A316i , 16
A319 , 19
A328 , 9
A390 , 7
A536 , 12
A6000 , 11
A616 , 9
A850 , 5
iPhone 4 , 1
K3 Note , 5
K900 , 5
Model Tjeter , 165
S850 , 4
Vibe X2 , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Lenovo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Maj 18:00 Telefona celular , Prishtinë

Tablet lenovo

11 Maj 22:48 Telefona celular , Gjilan

I pad i ri

300 EUR

10 Maj 17:40 Telefona celular , Gjilan

Shitet Tablet lenovo

200 EUR

24 Pri 02:21 Telefona celular , Prizren

Tablet M8

65 EUR

07 Pri 20:14 Telefona celular , Drenas

Lenovo Legion 2 Pro

555 EUR Price Reduced

04 Mar 22:33 Telefona celular , Mitrovicë

Tablet LENOVO: 2 GB RAM- 32 GB Memorie

21 EUR Price Reduced

15 Dhj 13:22 Telefona celular , Prishtinë

Shes Lenovo I-pad I perdorur si i ri

50 EUR

15 Dhj 08:18 Telefona celular , Prishtinë

Tablet Lenovo Tab M10.1 inch i ri ne pako

125 EUR

28 Sht 02:13 Telefona celular , Vushtrri

TROTINET ELEKTRIK POTHUAJSE I RI

300 EUR Price Reduced

18 Sht 10:45 Telefona celular , Prizren

LenovoX1 nddrime me tel

900 EUR Price Reduced

13 Sht 04:29 Telefona celular , Ferizaj

Lenovo Tab M10 FHD plus

1 EUR

04 Gush 11:01 Telefona celular , Ferizaj

SHES tablet lenovo tab38

40 EUR

22 Korr 08:22 Telefona celular , Prishtinë

Lenovo TabM10

180 EUR Price Reduced

18 Korr 17:02 Telefona celular , Prishtinë

Lenovo smart TabM10

200 EUR

10 Korr 11:18 Telefona celular , Gjakovë

Lenovo tab E10

65 EUR

30 Pri 19:21 Telefona celular , Prishtinë

Shitet tablet lenovo

75 EUR Price Reduced

18 Pri 20:47 Telefona celular , Prishtinë

Shitet ipad Lenovo

120 EUR

16 Mar 19:03 Telefona celular , Klinë

Iped

70 EUR

03 Mar 19:21 Telefona celular , Gjilan

Shitet ipad Lenovo dhe degjuese wireless

10 Dhj 16:46 Telefona celular , Ferizaj

Lenovo core I7 gjenerata 3

220 EUR

10 Dhj 16:38 Telefona celular , Ferizaj

Lenovo t460 core i5 gjenerata 7

290 EUR

06 Nën 23:09 Telefona celular , Lipjan

Tablet LENOVO

70 EUR

30 Tet 17:33 Telefona celular , Prishtinë

shes tablet edhe nje llop top

55 EUR

13 Sht 10:14 Telefona celular , Lipjan

Iped

55 EUR

02 Sht 12:26 Telefona celular , Prizren

Shitet Tableti Lenovo Tab 7

30 EUR

19 Qer 09:11 Telefona celular , Prishtinë

Shitet telfoni Lenovo B

60 EUR

15 Maj 23:49 Telefona celular , Besianë

Tablet lenovo 2

75 EUR

12 Maj 00:14 Telefona celular , Prishtinë

Shes llaptopin ne gjendje te rregullt

10 Maj 14:10 Telefona celular , Prishtinë

Shitet tableti lenovo

60 EUR

25 Pri 12:00 Telefona celular , Mitrovicë

TABLET

50 EUR

23 Shk 17:57 Telefona celular , Ferizaj

Kerkoj tablet

04 Shk 13:23 Telefona celular , Prishtinë

Shitet telfoni osht ne ngjendje te rregullt

30 EUR

20 Jan 20:05 Telefona celular , Mitrovicë

Lenovo

65 EUR

16 Dhj 21:33 Telefona celular , Drenas

Shitet

50 EUR

16 Dhj 21:12 Telefona celular , Drenas

Shitet

50 EUR

17 Nën 11:25 Telefona celular , Prishtinë

Shes Tabletin Lenovo

65 EUR

04 Nën 20:35 Telefona celular , Vushtrri

shitet

60 EUR

18 Tet 17:14 Telefona celular , Vushtrri

TABLET LENOVO

100 EUR

16 Tet 23:49 Telefona celular , Prishtinë

Tablet Lenovo 7 inch 16 gb

50 EUR Price Reduced

09 Tet 10:30 Telefona celular , Pejë

Leago 2 sim card i ri.

24 EUR

24 Sht 17:32 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet të gjitha për vetëm 30€

30 EUR

29 Gush 13:27 Telefona celular , Lipjan

Shitet tableti

90 EUR

04 Gush 10:33 Telefona celular , Gjilan

Laptop

100 EUR

19 Korr 16:56 Telefona celular , Fushë Kosovë

Shitet Tablet LENOVO !!

55 EUR

28 Qer 12:15 Telefona celular , Prizren

Tablet Lenovo 10.1`

70 EUR Price Reduced

02 Qer 18:23 Telefona celular , Prishtinë

Telefona

39 EUR

30 Maj 20:31 Telefona celular , Gjilan

Shes tablet lenovo 10inch 16gb 3muj i perdorur

75 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Lenovo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione