Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura LG Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | LG | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Maj 16:21 Telefona celular , Rahovec

LG k40

80 EUR Price Reduced

26 Maj 16:21 Telefona celular , Rahovec

LG k40s

800 EUR

23 Dhj 00:35 Telefona celular , Gjakovë

LG K40 2019 32GB

70 EUR Price Reduced

02 Sht 14:09 Telefona celular , Ferizaj

LG ne gjendje ne gjendje te rregullt

235 EUR

08 Maj 10:52 Telefona celular , Prizren

LG K8 4G Black

25 EUR

29 Mar 23:14 Telefona celular , Viti

Lg bl 44 jn

15 Shk 13:57 Telefona celular , Prizren

Lg Q7

45 EUR Price Reduced

03 Shk 16:52 Telefona celular , Vushtrri

Maqin e teshave

100 EUR

18 Jan 18:02 Telefona celular , Prishtinë

Telefon

20 EUR

13 Jan 23:20 Telefona celular , Ferizaj

LG G8X ThinQ

600 EUR

27 Dhj 18:29 Telefona celular , Prizren

Lg Sprint����

30 EUR

12 Dhj 15:13 Telefona celular , Gjilan

shitet ipohne 6

35 EUR

04 Dhj 17:37 Telefona celular , Besianë

Shitet LG 2020

60 EUR Price Reduced

28 Tet 00:13 Telefona celular , Gjilan

Shitet tel. P series

65 EUR

20 Tet 12:20 Telefona celular , Ferizaj

shitet LG G5 edhe ndrrim

150 EUR

08 Tet 21:40 Telefona celular , Prishtinë

I ri

55 EUR

30 Sht 18:22 Telefona celular , Mitrovicë

Shes tv lg

160 EUR

27 Sht 21:54 Telefona celular , Fushë Kosovë

LG stylo 6

200 EUR

25 Sht 22:38 Telefona celular , Prishtinë

Telefon i ri

80 EUR

14 Sht 19:33 Telefona celular , Gjilan

LG I VJETER - PUNON MIRE

10 EUR

14 Sht 19:33 Telefona celular , Gjilan

LG SMARTPHONE

25 EUR

13 Sht 14:36 Telefona celular , Gjilan

LG (PUNON SHUM MIRE)

25 EUR

12 Sht 15:01 Telefona celular , Gjilan

LG (më i vjeter)

10 EUR

04 Sht 20:39 Telefona celular , Prizren

Shitet nrrohet

155 EUR

31 Gush 20:25 Telefona celular , Gjilan

Ipad

50 EUR

01 Gush 16:20 Telefona celular , Besianë

Televizor

25 EUR

01 Gush 10:55 Telefona celular , Fushë Kosovë

elektronik

09 Korr 08:50 Telefona celular , Besianë

Televizor

31 Maj 23:03 Telefona celular , Prishtinë

LG velvet 128giga 5g i ri

250 EUR

31 Maj 22:11 Telefona celular , Prishtinë

LG VELVET 5G 128 GB

250 EUR

29 Maj 23:40 Telefona celular , Vushtrri

Telfon LG

230 EUR

08 Maj 14:49 Telefona celular , Prishtinë

LG Stylo 6 64 giga Model 2020

03 Maj 08:52 Telefona celular , Prishtinë

Lg g8 think q

260 EUR

31 Mar 19:58 Telefona celular , Ferizaj

shitet LG i ri ne paket CE

60 EUR

29 Mar 21:18 Telefona celular , Gjilan

Shitet LG G6 32 GB & 4 GB

100 EUR

22 Mar 20:53 Telefona celular , Gjilan

Shitet LG G6

100 EUR

17 Mar 22:37 Telefona celular , Viti

Mobil LG

40 EUR

05 Mar 09:24 Telefona celular , Prizren

Në shitje

70 EUR

27 Shk 13:17 Telefona celular , Prishtinë

lg nexus 5

50 EUR

20 Shk 14:21 Telefona celular , Prizren

LG K8 M200n 2017

55 EUR

15 Shk 16:48 Telefona celular , Ferizaj

LG X FAST mach

100 EUR

05 Shk 09:30 Telefona celular , Drenas

shes

31 Jan 00:55 Telefona celular , Prizren

LG g4 C

45 EUR

19 Jan 12:28 Telefona celular , Vushtrri

Shitet

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | LG | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione