Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | LG | G2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | LG G2 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Shk 09:30 Telefona celular , Drenas

shes

06 Pri 12:53 Telefona celular , Drenas

teli per pjes

50 EUR

07 Shk 01:41 Telefona celular , Prizren

Telefona

02 Sht 16:12 Telefona celular , Prishtinë

Shes

60 EUR

01 Sht 22:48 Telefona celular , Prishtinë

Shitet LG

55 EUR

12 Mar 20:38 Telefona celular , Viti

Shitet LG-G2

45 EUR

07 Dhj 19:45 Telefona celular , Rahovec

Leago

30 EUR

23 Nën 12:58 Telefona celular , Lipjan

LG G2

90 EUR

14 Gush 02:17 Telefona celular , Vushtrri

lg g2

35 EUR

18 Pri 17:48 Telefona celular , Prizren

LG G2

22 Shk 10:12 Telefona celular , Prishtinë

shes lg g2

50 EUR Price Reduced

02 Shk 17:54 Telefona celular , Prizren

Shes telefonin

45 EUR

29 Jan 11:26 Telefona celular , Pejë

LG g2 - 16gb

150 EUR

09 Jan 17:15 Telefona celular , Therandë

Lg G2

130 EUR

10 Dhj 23:17 Telefona celular , Prishtinë

LG G2

100 EUR

06 Dhj 21:49 Telefona celular , Kastriot

Shes lg g2

85 EUR

22 Nën 08:04 Telefona celular , Prishtinë

Shes lg g2

100 EUR

17 Sht 16:32 Telefona celular , Prishtinë

LG-G2

100 EUR

24 Korr 22:35 Telefona celular , Gjilan

Lg g2 ne gjendje perfekte

110 EUR

24 Korr 22:35 Telefona celular , Prishtinë

Lg g2

110 EUR

22 Korr 17:14 Telefona celular , Gjilan

LG G2 thuja i ri

135 EUR Price Reduced

22 Korr 17:14 Telefona celular , Prishtinë

LG G2 thuja i ri

155 EUR

17 Korr 13:41 Telefona celular , Fushë Kosovë

LG G2

130 EUR

06 Korr 17:18 Telefona celular , Gjilan

LG

59 EUR

25 Qer 17:19 Telefona celular , Prizren

LG Leon

80 EUR

17 Qer 14:58 Telefona celular , Gjilan

Alarmi qe bon zhurem sa ziarfiksat

80 EUR

11 Qer 18:50 Telefona celular , Prishtinë

ndrrohet me ma te mire

140 EUR

30 Maj 22:17 Telefona celular , Prizren

LG G2

100 EUR

29 Maj 12:16 Telefona celular , Therandë

Lg leon

63 EUR Price Reduced

27 Maj 15:26 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Lg G2 per ekran

50 EUR

12 Maj 06:36 Telefona celular , Fushë Kosovë

shes urgjent lg g2

65 EUR

25 Pri 21:34 Telefona celular , Prizren

LG G2 32 GB

100 EUR

06 Pri 21:52 Telefona celular , Besianë

LG G2

90 EUR Price Reduced

02 Pri 22:19 Telefona celular , Pejë

LG G2 U shit

135 EUR Price Reduced

26 Mar 09:09 Telefona celular , Prizren

LG G2 D802 - 16GB

180 EUR

26 Mar 07:09 Telefona celular , Mitrovicë

LG defect ekrani

60 EUR

13 Mar 16:30 Telefona celular , Prizren

LG G2

200 EUR

12 Mar 20:32 Telefona celular , Gjilan

LG - G2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | LG G2 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione