Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | LG | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | LG Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Jan 12:13 Telefona celular , Rahovec

LG k40s

90 EUR

17 Jan 11:37 Telefona celular , Rahovec

LG k40

90 EUR

23 Dhj 00:35 Telefona celular , Gjakovë

LG K40 2019 32GB

70 EUR Price Reduced

02 Sht 14:09 Telefona celular , Ferizaj

LG ne gjendje ne gjendje te rregullt

235 EUR

29 Mar 23:14 Telefona celular , Viti

Lg bl 44 jn

15 Shk 13:57 Telefona celular , Prizren

Lg Q7

45 EUR Price Reduced

27 Dhj 18:29 Telefona celular , Prizren

Lg Sprint����

30 EUR

04 Dhj 17:37 Telefona celular , Besianë

Shitet LG 2020

60 EUR Price Reduced

28 Tet 00:13 Telefona celular , Gjilan

Shitet tel. P series

65 EUR

30 Sht 18:22 Telefona celular , Mitrovicë

Shes tv lg

160 EUR

29 Maj 23:40 Telefona celular , Vushtrri

Telfon LG

230 EUR

03 Maj 08:52 Telefona celular , Prishtinë

Lg g8 think q

260 EUR

31 Mar 19:58 Telefona celular , Ferizaj

shitet LG i ri ne paket CE

60 EUR

17 Mar 22:37 Telefona celular , Viti

Mobil LG

40 EUR

20 Shk 14:21 Telefona celular , Prizren

LG K8 M200n 2017

55 EUR

15 Shk 16:48 Telefona celular , Ferizaj

LG X FAST mach

100 EUR

31 Jan 00:55 Telefona celular , Prizren

LG g4 C

45 EUR

30 Nën 20:25 Telefona celular , Gjilan

Shes telefonin LG K12 Plus (2019)

90 EUR

29 Nën 14:07 Telefona celular , Gjilan

Shes telefonin LG k40 2019

95 EUR

29 Nën 00:04 Telefona celular , Gjilan

LG K40 2019

95 EUR

15 Nën 19:30 Telefona celular , Viti

LG k20 ekrani thyer

17 EUR

21 Tet 00:01 Telefona celular , Viti

Lg elgi

25 EUR

25 Gush 18:27 Telefona celular , Prishtinë

Lg g8 thinq

380 EUR

11 Gush 17:09 Telefona celular , Drenas

LG K30

45 EUR

05 Gush 06:24 Telefona celular , Gjakovë

Lg stylo4 32 gb

220 EUR

09 Korr 22:49 Telefona celular , Prizren

Shes

30 EUR

06 Korr 18:59 Telefona celular , Viti

Lgv30 64 GIG

120 EUR Price Reduced

24 Qer 12:50 Telefona celular , Klinë

Telefon LG

23 Qer 23:00 Telefona celular , Viti

LG v30 64 gig

160 EUR

27 Shk 22:54 Telefona celular , Prizren

Shitet Lg G8x thinQ

14 Dhj 21:34 Telefona celular , Viti

LG v10 64GB

75 EUR Price Reduced

30 Nën 21:36 Telefona celular , Fushë Kosovë

Ahmet

85 EUR

04 Tet 08:55 Telefona celular , Prizren

shitet ndrrim

95 EUR

02 Sht 19:37 Telefona celular , Lipjan

Shitet

80 EUR

31 Gush 10:15 Telefona celular , Lipjan

Shitet

90 EUR

31 Gush 10:13 Telefona celular , Lipjan

Shitet telefoni

90 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | LG Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione