Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | LG | Nexus 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | LG Nexus 4 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Tet 14:03 Telefona celular , Prishtinë

Nexus 4

25 EUR

22 Pri 23:15 Telefona celular , Vushtrri

Nexux 4

60 EUR

26 Shk 23:22 Telefona celular , Lipjan

LG NEXUS 4

60 EUR

20 Nën 08:52 Telefona celular , Gjilan

LG NEXUS 4

70 EUR

16 Korr 11:14 Telefona celular , Ferizaj

LG NEXUS 4

65 EUR

05 Korr 23:07 Telefona celular , Prishtinë

nexus 4 ngjendje teper tmir

70 EUR

03 Mar 18:10 Telefona celular , Prishtinë

Shes nexus 4

33 EUR

28 Dhj 13:37 Telefona celular , Prizren

blej ekran nexus 4

23 Nën 22:58 Telefona celular , Lipjan

URGJENT shitet Nexus 4

85 EUR

16 Qer 00:14 Telefona celular , Prishtinë

Nexus 4 . 95€

95 EUR

15 Qer 14:31 Telefona celular , Prishtinë

Nexus 4

92 EUR

15 Qer 14:10 Telefona celular , Prishtinë

Nexus 4 92€

92 EUR

03 Qer 17:38 Telefona celular , Fushë Kosovë

LG nexus 4

99 EUR

19 Pri 21:09 Telefona celular , Pejë

Nexus 4

80 EUR Price Reduced

22 Mar 11:06 Telefona celular , Prizren

shitet urgjent

130 EUR

16 Mar 10:10 Telefona celular , Prizren

shitet

150 EUR

13 Mar 09:18 Telefona celular , Ferizaj

LG Nexus 4

120 EUR

16 Shk 18:23 Telefona celular , Gjilan

Google Nexus 4

100 EUR Price Reduced

09 Shk 15:46 Telefona celular , Lipjan

LG NEXUS 4

45 EUR Price Reduced

31 Jan 15:56 Telefona celular , Ferizaj

LG nexsus 4 URGJENT

105 EUR Price Reduced

28 Dhj 14:06 Telefona celular , Prishtinë

Shes Telefonin Nexus 4

95 EUR

15 Tet 23:22 Telefona celular , Pejë

Nexus 4

140 EUR

02 Tet 00:16 Telefona celular , Gjilan

LG Nexus 4

180 EUR

11 Gush 20:58 Telefona celular , Fushë Kosovë

LG Nexus 4

125 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | LG Nexus 4 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione