Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | LG | Nexus 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | LG Nexus 5 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Shk 13:17 Telefona celular , Prishtinë

lg nexus 5

50 EUR

25 Qer 13:16 Telefona celular , Ferizaj

LG Nexus 5

120 EUR

16 Qer 22:16 Telefona celular , Prishtinë

Shitet LG NEXUS 5

55 EUR

19 Gush 11:23 Telefona celular , Fushë Kosovë

Lg nexus 5

90 EUR

11 Jan 15:55 Telefona celular , Mitrovicë

blej krejt llojet e lg,nexus

15 EUR

18 Qer 21:37 Telefona celular , Prishtinë

Nexus 5

80 EUR

21 Mar 20:03 Telefona celular , Prishtinë

Nexus5

02 Tet 16:30 Telefona celular , Mitrovicë

shitet

50 EUR

26 Sht 20:03 Telefona celular , Ferizaj

Nexus 5 LG

100 EUR

25 Sht 11:02 Telefona celular , Mitrovicë

urgjentttt

55 EUR

24 Sht 14:16 Telefona celular , Prishtinë

Nexus 5

128 EUR

16 Sht 14:47 Telefona celular , Gjilan

Nexus 5

100 EUR

03 Sht 16:22 Telefona celular , Mitrovicë

Nexus 5(2016)

02 Sht 12:39 Telefona celular , Mitrovicë

NEXUS 5 2016 urgjent

30 Gush 09:56 Telefona celular , Prishtinë

Nexus 5

90 EUR Price Reduced

25 Gush 14:44 Telefona celular , Mitrovicë

Shes LG NEXUS 5

70 EUR

17 Gush 17:45 Telefona celular , Prizren

Nexus 5

140 EUR

09 Gush 09:58 Telefona celular , Prishtinë

Nexus 5 ne gjendje te rregullt

70 EUR

19 Qer 10:51 Telefona celular , Gjilan

LG Nexus

50 EUR

20 Maj 19:43 Telefona celular , Prishtinë

urgjent shes nexus 5

100 EUR

02 Maj 12:41 Telefona celular , Ferizaj

SHES URGJENT

100 EUR

02 Maj 10:52 Telefona celular , Prishtinë

Nexus 5X

195 EUR

15 Pri 16:56 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Lg Nexus 5

120 EUR

29 Mar 11:14 Telefona celular , Prishtinë

Nexus 5

60 EUR

14 Mar 21:36 Telefona celular , Gjilan

lg nexus 5

13 Mar 18:00 Telefona celular , Prishtinë

Nexus 5

75 EUR

10 Mar 18:02 Telefona celular , Drenas

Google Nexus 5

80 EUR

01 Mar 19:14 Telefona celular , Prishtinë

Nexus 5

110 EUR

24 Shk 16:04 Telefona celular , Prishtinë

Nexus 5

120 EUR

07 Shk 14:30 Telefona celular , Pejë

titulli

200 EUR

25 Dhj 14:03 Telefona celular , Lipjan

Nexus 5

110 EUR

23 Dhj 21:36 Telefona celular , Mitrovicë

Shes Nexus 5

130 EUR

07 Sht 11:50 Telefona celular , Viti

lg nexus 5

125 EUR

07 Gush 17:23 Telefona celular , Prishtinë

Shes nexus 5 black

140 EUR

28 Korr 02:08 Telefona celular , Prishtinë

Nexus 5

120 EUR

27 Korr 19:16 Telefona celular , Prishtinë

Nexus 5

160 EUR

26 Korr 19:47 Telefona celular , Prishtinë

LG Nexus 5

170 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | LG Nexus 5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione