Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular Të gjitha në Mitrovicë

Acer , 21
Alcatel , 18
Apple , 20
ASUS , 1
Asus , 7
AT&T , 6
Lenovo , 1
Benefon , 1
BlackBerry , 12
Samsung , 13
Dell , 1
Ericsson , 1
HP , 1
HTC , 76
Huawei , 95
Lenovo , 26
LG , 71
Maxon , 1
Mobile , 2
Motorola , 21
Nokia , 99
O2 , 1
Palm , 1
Panasonic , 1
Sagem , 1
Samsung , 1730
Sony , 78
Vertu , 1
WND , 1
ZTE , 9

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:44 Telefona celular , Mitrovicë

SAMSUNG GALAXY A22 PERFEKT

100 EUR Price Reduced

Dje 15:43 Telefona celular , Mitrovicë

urgent shes frigorifer

135 EUR

Dje 13:00 Telefona celular , Mitrovicë

samsung galaxy J6+ sikur i ri

50 EUR

Dje 12:58 Telefona celular , Mitrovicë

samsung galaxy J3 2017

50 EUR Price Reduced

Dje 12:31 Telefona celular , Mitrovicë

Nothing Phone 12/256

450 EUR

Dje 01:02 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung A5 2017 32/3 GB Rom

55 EUR

26 Maj 17:46 Telefona celular , Mitrovicë

Tablet Amazon7'' porosit online

60 EUR

26 Maj 17:19 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung Galaxy A6

70 EUR Price Reduced

26 Maj 16:44 Telefona celular , Mitrovicë

Tablet Amazon7'' porosit online

60 EUR

26 Maj 09:01 Telefona celular , Mitrovicë

Telefon LG nga Amerika 70 euro

70 EUR

25 Maj 15:22 Telefona celular , Mitrovicë

2 Telefona per vetem 130 euro

130 EUR

24 Maj 15:05 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet Samsung Galaxy A12

100 EUR Price Reduced

24 Maj 12:43 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung

230 EUR

24 Maj 00:17 Telefona celular , Mitrovicë

Iphon

680 EUR

23 Maj 17:01 Telefona celular , Mitrovicë

Tablet samsung i ardhur nga finlanda

70 EUR

22 Maj 04:18 Telefona celular , Mitrovicë

IPHONE 8 PLUS 64GB ��

170 EUR Price Reduced

22 Maj 02:12 Telefona celular , Mitrovicë

2 Telefova vetem 200 euro

200 EUR

22 Maj 00:19 Telefona celular , Mitrovicë

Shes samsung a32

1 EUR

22 Maj 00:03 Telefona celular , Mitrovicë

iphone

69 EUR Price Reduced

21 Maj 23:50 Telefona celular , Mitrovicë

Iphone XR dhe LG te dyja bashke 200 euro

200 EUR

21 Maj 11:12 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung Galaxy S20 5G, model i ri, 12gb Ram, 128 memorie

229 EUR

20 Maj 00:18 Telefona celular , Mitrovicë

bosi

55 EUR

18 Maj 17:37 Telefona celular , Mitrovicë

Iphon 12 pro max

680 EUR

18 Maj 08:29 Telefona celular , Mitrovicë

I phone xs

1 EUR Price Reduced

16 Maj 16:13 Telefona celular , Mitrovicë

Iphone 7

54 EUR Price Reduced

16 Maj 15:53 Telefona celular , Mitrovicë

Tablet Vorcon i ri ne pako porosit online

16 Maj 04:33 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet

60 EUR

16 Maj 00:26 Telefona celular , Mitrovicë

Nokia 3310:+38345360828

220 EUR

14 Maj 23:19 Telefona celular , Mitrovicë

Iphone 12, 64Gb

320 EUR

14 Maj 22:00 Telefona celular , Mitrovicë

Iphone 12

320 EUR

14 Maj 11:09 Telefona celular , Mitrovicë

Iphone 13 pro max

800 EUR

12 Maj 21:53 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet Iphone 11 I Perdorur 049424243

270 EUR

11 Maj 12:05 Telefona celular , Mitrovicë

Shes ndrroj

1 EUR

09 Maj 12:18 Telefona celular , Mitrovicë

Shes ket iphone 8plus 64GB

160 EUR

09 Maj 10:41 Telefona celular , Mitrovicë

Galaxy Z Flip 4

450 EUR

08 Maj 12:25 Telefona celular , Mitrovicë

Tablet Amazon7'' porosit online

60 EUR

07 Maj 20:47 Telefona celular , Mitrovicë

Iphone 6 Plus

60 EUR

06 Maj 02:07 Telefona celular , Mitrovicë

Iphone 6s 64gb

75 EUR

06 Maj 01:48 Telefona celular , Mitrovicë

Huawei P30 lite 128gb 4 gb Ram

155 EUR

02 Maj 23:34 Telefona celular , Mitrovicë

SAMSUNG A50 CE������

120 EUR

02 Maj 23:28 Telefona celular , Mitrovicë

iphone 6s gold pink

45 EUR

02 Maj 23:22 Telefona celular , Mitrovicë

Huawei P30 128gb 6gb Ram sikur i ri ��

169 EUR

02 Maj 22:52 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung A22 CE evropian i Ri��

155 EUR

02 Maj 22:47 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung S9 CE ��

149 EUR

02 Maj 22:44 Telefona celular , Mitrovicë

IPHONE XS SIKUR I RI ��

225 EUR

02 Maj 22:24 Telefona celular , Mitrovicë

Remdi Note 8 Pro sikur i ri ��

119 EUR

02 Maj 22:17 Telefona celular , Mitrovicë

Iphone 6 Plus 64gb

75 EUR

01 Maj 11:38 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung Galaxy Z Fold 4

350 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione