Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mobile Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Mobile | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:32 Telefona celular , Gjilan

Samsung S9

120 EUR Price Reduced

09 Sht 22:39 Telefona celular , Klinë

Telfoni asht shum i mir

100 EUR

15 Gush 11:22 Telefona celular , Prishtinë

shitet

30 EUR

12 Mar 14:14 Telefona celular , Drenas

iphone

200 EUR

25 Shk 18:20 Telefona celular , Prizren

Xiaomi pad 5

300 EUR

12 Shk 00:21 Telefona celular , Mitrovicë

Tablet samsung iphon 6+

140 EUR

03 Shk 19:22 Telefona celular , Prishtinë

Shitet

679 EUR

31 Dhj 18:01 Telefona celular , Prizren

Numer ipko vip 049123300

1 EUR

03 Nën 12:04 Telefona celular , Gjilan

Shitet

140 EUR

23 Tet 00:44 Telefona celular , Shtërpcë

Na prodaju Xaomi kao nov

150 EUR

22 Tet 17:56 Telefona celular , Burim

Shes

199 EUR

14 Tet 04:50 Telefona celular , Gjakovë

Iphone 7 128 giga

100 EUR

02 Tet 22:39 Telefona celular , Ferizaj

Samsung note 2

50 EUR

24 Sht 16:42 Telefona celular , Prishtinë

MiniPhone M10

23 EUR

20 Sht 00:42 Telefona celular , Ferizaj

Telefon mini

40 EUR

31 Korr 20:46 Telefona celular , Prishtinë

iphone 11pro

31 Korr 20:41 Telefona celular , Malishevë

Iphone 11pro

17 Qer 01:11 Telefona celular , Prishtinë

Faqe Instagram 26000 followersa

350 EUR

10 Qer 18:56 Telefona celular , Prishtinë

Shes Numrin per firma 045318045

31 Maj 02:28 Telefona celular , Ferizaj

Iphone Xs Max Ce

330 EUR

27 Maj 19:37 Telefona celular , Burim

Iphone 6s

50 EUR

04 Maj 23:11 Telefona celular , Prishtinë

Shitet

270 EUR

18 Pri 12:41 Telefona celular , Ferizaj

Iphone X 256gb

90 EUR

14 Mar 23:31 Telefona celular , Gjilan

Shes

70 EUR

10 Shk 14:00 Telefona celular , Burim

iPhone XS 64

250 EUR

03 Jan 21:36 Telefona celular , Drenas

cat s61

550 EUR

09 Dhj 07:44 Telefona celular , Malishevë

Shitet telefoni L8STAR

25 EUR

30 Jan 17:31 Telefona celular , Prizren

Shes iphon

200 EUR

24 Jan 11:43 Telefona celular , Skenderaj

shiten 4 telefona

80 EUR

05 Tet 14:11 Telefona celular , Ferizaj

iphone 6

70 EUR

02 Korr 23:36 Telefona celular , Ferizaj

shitet

140 EUR

27 Maj 17:51 Telefona celular , Prishtinë

Vala Ipko Numer

300 EUR

12 Maj 12:31 Telefona celular , Vushtrri

Shitet

105 EUR

05 Mar 19:03 Telefona celular , Rahovec

Samsung s7 edge

28 Shk 19:08 Telefona celular , Malishevë

Gojartbytyqi529

45 EUR

13 Shk 19:26 Telefona celular , Prizren

Viko

80 EUR

04 Jan 21:09 Telefona celular , Besianë

samsung gallaksi se 5

150 EUR

29 Dhj 22:17 Telefona celular , Dardanë

GILERA 49cc NDRRIM

1 EUR

24 Dhj 18:35 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 6 ⚡️

24 Dhj 12:33 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 6����

23 Dhj 23:24 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 6����

19 Dhj 13:20 Telefona celular , Malishevë

Telefon i vogel me dy kartela

35 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Mobile | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione