Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Motorola Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Motorola | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Pri 03:23 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Model Tijeter  ·  Prizren

Motorola edge 30 ultra 5g

490 EUR

22 Mar 13:04 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Model Tijeter  ·  Prishtinë

telefona

3 EUR

05 Shk 16:33 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Model Tijeter  ·  Prizren

Motorola edge 30 ultra (12/256) 144hrz si i ri

489 EUR

01 Shk 12:42 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Model Tijeter  ·  Ferizaj

Motorola e20 (1vite garancion)

80 EUR Price Reduced

27 Jan 21:21 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Model Tijeter  ·  Lipjan

Moto G51 5G Duos

1 EUR Price Reduced

02 Jan 10:17 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Model Tijeter  ·  Gjakovë

shiten ose ndrohen

130 EUR

09 Dhj 10:10 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto G  ·  Prishtinë

Tel Motorola

99 EUR

04 Tet 16:06 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto E4  ·  Mitrovicë

Motorola 16/3

55 EUR

26 Sht 13:57 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Model Tijeter  ·  Prishtinë

shitet

140 EUR

19 Sht 13:57 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto G2  ·  Gjilan

Shes telefonin Moto g 200 5g

240 EUR

12 Qer 08:47 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Model Tijeter  ·  Prishtinë

MOTOROLA V3

30 EUR

25 Pri 05:31 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Model Tijeter  ·  Prishtinë

Radio lidhje MOTOROLA

5 EUR Price Reduced

19 Pri 11:28 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto Z  ·  Besianë

motorola

25 EUR

12 Shk 18:26 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Model Tijeter  ·  Therandë

Motorola Mc65

360 EUR

22 Jan 18:11 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Model Tijeter  ·  Gjakovë

Moto g7 play

45 EUR

22 Jan 17:54 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Model Tijeter  ·  Gjakovë

Motorola G7 Play

40 EUR

05 Dhj 22:12 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto 4  ·  Prishtinë

Motorola

21 Tet 15:06 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto G4  ·  Fushë Kosovë

motorola g4 gjendje.perfecte bajna ndrrim

04 Tet 23:20 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto G8  ·  Viti

Shitet Motorola G8 i ardhun prej zvicre

150 EUR

20 Sht 23:43 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto G8  ·  Viti

Shitet Motorol G8 Zviceran 64 giga memorie

180 EUR

26 Gush 21:16 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto G9 Play  ·  Prishtinë

Moto 9plus

150 EUR

12 Qer 11:52 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto 4  ·  Besianë

[email protected]

123 EUR

27 Maj 23:19 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto E  ·  Prizren

Motorola e(i7) Power flak i ri 120euro

120 EUR

07 Pri 15:31 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto E  ·  Pejë

Shes Motorollen per kolekcionist

60 EUR Price Reduced

20 Shk 17:02 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto C  ·  Gjilan

SHITET TELEFONI

20 EUR

05 Shk 11:36 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto E  ·  Prishtinë

Motorola ES400 Enterprise Smartphone, NEW

400 EUR Price Reduced

11 Jan 00:14 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto G  ·  Prishtinë

✅ MOTOROLA SMARTPHONE

17 Dhj 14:17 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto Z  ·  Prizren

Shitet Motorola 2/32

170 EUR

07 Nën 15:28 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto G  ·  Prishtinë

Shes Motorolla g pro

190 EUR Price Reduced

16 Gush 02:59 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto G5  ·  Prizren

Moto edge plus 128gb

250 EUR Price Reduced

15 Gush 20:01 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto G5  ·  Prizren

Shitet moto edge 128gb

250 EUR

09 Maj 15:21 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto E4  ·  Prizren

Telefon Moto E4 Plus

50 EUR Price Reduced

22 Mar 15:54 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Nexus 6  ·  Gjakovë

telefon

100 EUR

15 Mar 22:01 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto 4  ·  Prishtinë

Shiten

1 EUR

14 Mar 15:34 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto G8  ·  Mitrovicë

Motorola

15 Shk 22:46 Telefona celular  ·  Motorola  ·  One Macro  ·  Ferizaj

radio lidhje

130 EUR

11 Shk 13:56 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Nexus 6  ·  Mitrovicë

Shes Motorola e re

85 EUR Price Reduced

16 Dhj 19:53 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto G8  ·  Prishtinë

MOTO G8 POWER

260 EUR

11 Dhj 10:39 Telefona celular  ·  Motorola  ·  One Zoom  ·  Ferizaj

motorola one

150 EUR

02 Dhj 09:31 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto X Play  ·  Prishtinë

Shes Moto X pure 64 gb

105 EUR

01 Dhj 22:02 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto G8  ·  Prishtinë

SMARTPHONE MOTO G8 POWER

350 EUR

29 Nën 11:47 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto X Play  ·  Prishtinë

Motorola x

30 EUR

06 Tet 10:19 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto G4  ·  Prishtinë

shitet boj edhe ndrim

50 EUR

02 Sht 03:02 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto Z3  ·  Prishtinë

Shes Motorola E3 Android me 4G

30 EUR Price Reduced

25 Maj 19:36 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto Z  ·  Viti

shitet ndrrohet

80 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Motorola | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione