Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Nokia Të gjitha në Kosovë

100 , 142
1100 , 112
3310 , 188
6210 , 26
6310 , 116
6310i , 22
7373 , 1
8800 , 51
8800 zipo , 4
C3 , 82
E7 , 46
iPhone 4 , 1
Lumia 630 , 25
Lumia 1020 , 31
Lumia 520 , 90
Lumia 530 , 37
Lumia 535 , 34
Lumia 550 , 9
Lumia 610 , 17
Lumia 620 , 6
Lumia 625 , 8
Lumia 630 , 28
Lumia 635 , 22
Lumia 640 , 22
Lumia 650 , 8
Lumia 710 , 13
Lumia 720 , 3
Lumia 730 , 8
Lumia 735 , 2
Lumia 800 , 18
Lumia 820 , 15
Lumia 830 , 11
Lumia 900 , 12
Lumia 920 , 34
Lumia 925 , 20
Lumia 930 , 21
Model Tjeter , 553

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Nokia | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Pri 00:25 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

50 euro

50 EUR

04 Pri 17:48 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Nokia 2660 Gjendja su i ri

35 EUR

19 Mar 23:50 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Prishtinë

Nokia

1 EUR

17 Mar 14:24 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Prishtinë

NOKIA 6310 i

49 EUR

16 Mar 21:50 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Kerkoj Me Ble NOKIA E52

08 Mar 19:17 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

NOKIA C3 00 shum i rujtun

28 EUR

08 Mar 18:56 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

nokia 6700 slide shum i rujtun, si i ri

28 EUR

06 Mar 20:49 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310  ·  Ferizaj

Nokia

22 EUR

06 Mar 20:41 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Nokia

22 EUR

06 Mar 20:35 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310  ·  Ferizaj

Nokia

22 EUR

06 Mar 10:12 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Nokia N91

55 EUR

22 Shk 18:07 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shiten 2 Nokia 2720 dhe 6310 çmim lire

70 EUR

16 Shk 21:54 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Nokia 125 4g

35 EUR Price Reduced

15 Shk 14:37 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Nokia 2720 Zbritje +38349680550

55 EUR

10 Shk 13:05 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Nokia 6300 modeli i ri

45 EUR Price Reduced

02 Shk 12:09 Telefona celular  ·  Nokia  ·  100  ·  Ferizaj

Nokia te ndryshem

1 EUR

20 Jan 08:54 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Prishtinë

Nokia 6310i 100%

13 Jan 19:20 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet Nokia i ri me dy karta baterin 1 jav e mban

20 EUR

08 Jan 23:41 Telefona celular  ·  Nokia  ·  3310  ·  Shtime

Nokia 3310

08 Jan 23:31 Telefona celular  ·  Nokia  ·  3310  ·  Ferizaj

Nokia 3410 gac

55 EUR

05 Jan 00:37 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Nokia 105 Dual Sim punon mire

20 EUR

04 Jan 20:45 Telefona celular  ·  Nokia  ·  C3  ·  Therandë

Nokia BL-5CB

50 EUR

30 Dhj 18:47 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet nokia

120 EUR

25 Dhj 22:19 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Nokia Asha 302 RM-813

15 EUR

25 Dhj 22:09 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Nokia 106 2018

15 EUR

25 Dhj 22:09 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Nokia 7230 RM-604

15 EUR

23 Dhj 20:23 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6210  ·  Gjilan

Nokia.6210

45 EUR

21 Dhj 10:19 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

NOKIA 1200 I RI

30 EUR Price Reduced

19 Dhj 11:52 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Nokia 106 i ri ne pako posta falas

25 EUR

18 Dhj 07:32 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Vushtrri

nokia 6310i

30 EUR

14 Dhj 15:37 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Nokia 106 i ri ne pako posta falas

25 EUR

14 Dhj 15:32 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Nokia 106 i ri ne pako posta falas

25 EUR

14 Dhj 15:31 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Nokia 106 i ri ne pako posta falas

25 EUR

08 Dhj 23:26 Telefona celular  ·  Nokia  ·  100  ·  Gjakovë

Shitet telefoni

45 EUR

06 Dhj 18:42 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Mitrovicë

nokia 6310i

30 EUR

06 Dhj 18:31 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Prishtinë

nokia 6310i

30 EUR

06 Dhj 17:00 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Nokia 106 i ri ne pako posta falas

25 EUR

06 Dhj 15:04 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

U SHIT flm merr jep

30 EUR

06 Dhj 04:46 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Nokia 7.5

150 EUR

30 Nën 12:40 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Prishtinë

nokia 6310i

30 EUR

26 Nën 14:48 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Vushtrri

nokia 6310i

30 EUR

26 Nën 14:14 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Prishtinë

nokia 6310i

30 EUR

24 Nën 06:52 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Windows mobile

60 EUR

14 Nën 00:01 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Nokia Flip 2720

75 EUR

10 Nën 21:41 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shes telefona

140 EUR Price Reduced

09 Nën 15:35 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes Telefonin Nokia 2.2

32 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Nokia | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione