Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Nokia | 1100

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Nokia 1100 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Jan 18:15 Telefona celular , Gjilan

Shiten telefonat

10 EUR

12 Mar 17:39 Telefona celular , Viti

Nokia

70 EUR

21 Tet 11:21 Telefona celular , Prizren

U shit

10 EUR Price Reduced

10 Korr 10:13 Telefona celular , Mitrovicë

SHITET NOKIA

45 EUR

07 Mar 19:39 Telefona celular , Pejë

Nokia

20 EUR

14 Tet 01:31 Telefona celular , Gjakovë

Playstation 4

220 EUR

28 Gush 21:14 Telefona celular , Prishtinë

Shes telefonat

50 EUR

11 Gush 16:18 Telefona celular , Gjilan

Nokia

12 EUR

03 Gush 12:05 Telefona celular , Mitrovicë

Asuas tablet

120 EUR

24 Maj 19:23 Telefona celular , Prizren

Nokia

55 EUR Price Reduced

14 Shk 19:13 Telefona celular , Gjilan

Nokia

60 EUR

29 Jan 23:20 Telefona celular , Kaçanik

Shes Urgjent

80 EUR

25 Dhj 18:06 Telefona celular , Skenderaj

Nokia I

35 EUR

16 Dhj 02:46 Telefona celular , Prishtinë

Shitet nokia c3

20 EUR

14 Dhj 13:05 Telefona celular , Prishtinë

Shes tel

30 EUR

12 Dhj 00:22 Telefona celular , Mitrovicë

NOKIA

70 EUR

22 Sht 20:50 Telefona celular , Gjilan

Telefoni Nokia

50 EUR

17 Sht 21:12 Telefona celular , Mitrovicë

Nokia 1100 dhe nokia 8210

60 EUR

14 Gush 11:41 Telefona celular , Ferizaj

noki

20 EUR

01 Korr 17:41 Telefona celular , Mitrovicë

Nokia ta 1032

70 EUR

22 Qer 22:17 Telefona celular , Gjilan

Nokia

90 EUR

17 Qer 21:24 Telefona celular , Vushtrri

Rolex

17 EUR

05 Qer 23:14 Telefona celular , Mitrovicë

Nokia lumia

25 EUR

03 Maj 23:07 Telefona celular , Prishtinë

Shes Nokia 1030 Dual Sim

40 EUR

15 Pri 18:15 Telefona celular , Prishtinë

NOKIA

25 EUR

23 Shk 20:01 Telefona celular , Prizren

Nokia

25 EUR

14 Shk 14:02 Telefona celular , Prizren

Nokia Samsung s3

45 EUR

25 Jan 13:07 Telefona celular , Vushtrri

Telefon celular

28 EUR

14 Jan 14:00 Telefona celular , Therandë

Telefon

25 EUR

04 Jan 14:09 Telefona celular , Prizren

Samsung

13 EUR

04 Dhj 09:36 Telefona celular , Pejë

1 telf pa perdorur

20 EUR Price Reduced

18 Nën 20:25 Telefona celular , Ferizaj

Nokia 1030

40 EUR

26 Tet 19:42 Telefona celular , Skenderaj

Shiten.

22 Tet 23:01 Telefona celular , Gjilan

Nokia luna

35 EUR

01 Tet 08:50 Telefona celular , Prizren

Kuzhin

150 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Nokia 1100 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione