Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Nokia | 6310

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Nokia 6310 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Maj 19:16 Telefona celular , Gjilan

Nokia 6310

60 EUR

28 Mar 18:32 Telefona celular , Pejë

Nokia

20 EUR

31 Dhj 13:06 Telefona celular , Pejë

NOKIA 6310i

20 Maj 19:53 Telefona celular , Kaçanik

nokia 6300

10 EUR

26 Jan 02:32 Telefona celular , Prishtinë

Nokia 63000

35 EUR

10 Gush 21:29 Telefona celular , Pejë

NOKIA

10 Maj 17:03 Telefona celular , Pejë

NOKIA 6310i

24 Pri 19:22 Telefona celular , Pejë

NOKIA

16 Pri 07:55 Telefona celular , Prishtinë

Nokia

180 EUR

18 Tet 09:06 Telefona celular , Gjakovë

Nokia biznes 6310 nga Gjermanija

30 EUR Price Reduced

21 Sht 21:47 Telefona celular , Prishtinë

shitet

55 EUR

07 Sht 23:22 Telefona celular , Gjilan

Nokia

50 EUR

13 Gush 18:43 Telefona celular , Mitrovicë

Shes nokia 6700

40 EUR

09 Gush 23:48 Telefona celular , Gjilan

Shes

25 EUR

08 Korr 22:00 Telefona celular , Pejë

Shes Nokia 6300 i Ri

50 EUR

07 Qer 02:15 Telefona celular , Mitrovicë

nokia i rj

35 EUR

08 Maj 12:11 Telefona celular , Prishtinë

Nokia biznes

20 EUR

05 Maj 13:09 Telefona celular , Prishtinë

Nokia bizness " urgjent "

30 EUR

03 Maj 09:10 Telefona celular , Prishtinë

Nokia bizness

50 EUR

02 Maj 17:31 Telefona celular , Prishtinë

Nokia biznes

50 EUR

02 Maj 11:49 Telefona celular , Prishtinë

Nokia bizness

50 EUR

02 Maj 08:08 Telefona celular , Prishtinë

Nokia bizness

50 EUR

28 Mar 19:32 Telefona celular , Klinë

Shiter telefoni Nokia 6700

50 EUR

21 Mar 18:40 Telefona celular , Gjakovë

2 nokia biznes 6310i nga Gjermanija

75 EUR Price Reduced

06 Mar 20:14 Telefona celular , Prishtinë

Shitet nokia origjinale 6310i

39 EUR Price Reduced

06 Mar 00:20 Telefona celular , Lipjan

Nokia 6700 classic chrome

50 EUR Price Reduced

30 Jan 17:45 Telefona celular , Pejë

Nokia biznis 40€

40 EUR

26 Jan 19:30 Telefona celular , Prishtinë

Shiten ��

01 Jan 12:19 Telefona celular , Prishtinë

Nokia 6310i

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Nokia 6310 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione